Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ubuntu felépítési FAIL. Mi...

Nanemtudom kérdése:

Ubuntu felépítési FAIL. Mi okozhatja?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A mai nap 12orajatol szenvedek ezzel a...telepitessel. az az egy problémám maradt mostanra ami eleggggge nagy probléma... mindent feltelepitett hibaüzenetben es minden egyéb nélkül, es eljutottam oda hogy gép Újra indítása, megcsinálom, de az indításakor annyitir hogy nincs bootolhato meghajtó. Azaz mintha nem telepitettem voln oprendszeet fel... hat en nagyon szetrohogtem magam belül de közben fel is idegesitett nagyon... segitsegetek nagyon jól jonne


Bocsi de telefonrol Írók, de attól sezitsegeteket nagyon meghalalnam


2012. júl. 10. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Tudni kéne, hogy milyen partícióid vannak milyen elrendezésben, és melyikben mi van, illetve hogy GRUB-ot hová telepítetted.
2012. júl. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

12.04 deskoptrol PAE-val van szó ami lemaradt. Es 2 particiom van 80 FB os amiből csináltam swapot es egy 30 gbosrol ext4-es kiterjesztessel. Mindketot a felépítésében leformaztam.


Annyi meg hogy pendriverol telepitettem LinuxLiveUSB-vel


Ami meg fontos lehet hogy a Windows nem engedné azt hogy arra telepítsék amelyikre az ubuntut telepitettem.

2012. júl. 10. 22:50
 3/4 A kérdező kommentje:

Jaj es a particio elrendezés: 10 gb swap + 70 FB ext4. 30 G. Exr 4.

Es van egy külső vinyo ami 640 gbos de az nincs radugva mig nem működőképes.

2012. júl. 10. 22:52
 4/4 A kérdező kommentje:
Bocsi de a telo néhány szót magának ír be pl: FB = GB.
2012. júl. 10. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!