Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek miért van ez?...

Szerintetek miért van ez? Bővebben lent! (Illetve lenne még két kérdésem, mindkettő a telefonomhoz kapcsolódik. )

Figyelt kérdés

Na, azt szeretném megkérdezni, hogy

1, Ha elindítok egy játékot a laptopomon (Lenovo R61), és nem 1280x800-as felbontásban van, nem rakja ki teljes képernyőre, hanem csak simán berakja középre, és ez k*rvára zavaró tud lenni... Valami megoldás lenne erre a problémára? (Tök mindegy, hogy kisebbet vagy nagyobb felbontásra állítom, akkor is középre rakja be...)

2, Alcatel OT991-re valaki nem tudná megmondani, hogy mikor lesz ICS frissítés?

3, Ugyanehhez a telefonhoz nem lehetne valami tuningot találni? (Bárhol nézek nem találok semmi normálisat...) Értek ez alatt a főzött ROM-ra, RAM-növelésre, esetleg a CPU óraszámának növelésére, plusz rootolni is kéne a telefont, mert T-Mobile-os, és nagyon sok sz*r, helyfoglaló program van rajta, ami miatt pl. a frissítéseket nem tudom telepíteni (többek között van rajta egy másik billentyűzet is, ami kb sz*rt sem ér)...


A válaszadóknak köszönöm!



2012. júl. 11. 11:29
 1/2 anonim ***** válasza:

1. Alt+Enter

2. Ezt sajna nem tudom

3. Ezt sem :D

2012. júl. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Roollesz1 válasza:

1.nincs a játékba olyan beállítás h teljesképernyő vagy arány változtatás?

2.főzött ROM-ot én sem találtam még

3. rootolni a superoneclick 2.3.3 -al tudod...de óvatosan a gyári progik leszedésével...és unrootolni is azzal lehet...bekapcsolt állapotba rádugod az usb-t és programon belül rámész h root vagy unroot...


Üdv Roli

2012. okt. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!