Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A . Cda kiterjesztésű fájlokat...

A . Cda kiterjesztésű fájlokat hogyan kell megynitni, milyen programmal?

Figyelt kérdés
Eredetileg audio fájlokról lenne szó szerintem,be is jöna VLC,de semmi sem történik a play gombra.

2012. júl. 11. 17:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Az a CD-sáv információja. ha jól tippelek 44 bájtos, meg track01.cda... stb. a neve mindnek.

Tehát tényleges audio adatot nem tartalmaz, olyan, mint egy parancsikon ami a cd-n az adott sávra mutat.


Ha vinyón van vagy pendrive-on, vagy nem az eredeti audio cd-n, nem is fog menni. Be kell grabbelni a cd-t.

2012. júl. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Illetve ha az adott cd-ről nyitod meg, amihez eredetileg tartoznak, akkor megnyitja így is.
2012. júl. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
CD-ről nyitom meg,a Szabó Ervin Főkönyvtár egyik alkönyvtárából származik a CD.
2012. júl. 11. 18:21
 4/11 anonim ***** válasza:

Ne a fájlt nyisd meg, hanem a lemezt.

VLC, Média, Lemez megnyitása.

2012. júl. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

De arra meg azt írja ki,hogy :


A bemenet nem nyitható meg:

A VLC nem képes megnyitni a(z) „dvd://F:\” MRL-t.

2012. júl. 11. 19:50
 6/11 anonim ***** válasza:

Sima mezei Media Playernek meg kell nyitnia. De mint ahogy előttem írták ne fájlt nyiss meg, hanem cd lemezt.

Vagy egyszerűen mentsd le a fájlokat az IsoBuster ingyenes programmal wav formátumba, majd konvertáld mp3-ba.

2012. júl. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Tedd már ide azt a linket, ha nem titkos!


Olyan fájl, hogy cda nincs, az csak a cd lemezen található egyfajta mutató, 44byte és csak rámutat a lemezen lévő wav fájlokra, amik a hanganyagot tartalmazzák. Ha valaki lementi ezeket a cda-kat nem történik semmi. Az igazi lementés a wav leszedése ripp, grab ki hogyan szereti.

2012. júl. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Na?
2012. júl. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Bocsi,csak nyaraltam,és elfelejtettem visszaírni! Már sikerült megoldanom a problémát,köszönöm,lájkolom a hozzászólásaidat :)
2012. júl. 18. 11:17
 10/11 anonim ***** válasza:

Lájkolod? Az jó.....:)

Akkor a "Na?" az meg a megbökés?.....:D

2012. júl. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!