Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hol érdemes Notebookot,...

Hol érdemes Notebookot, Laptopot venni? Max 120ezer ftig újat Böv lent

Figyelt kérdés

És mit kell figyelni?

Nem igazán értek hozzá,de nekem fontos hogy legyen:

Windows 7 prémium

Wifi

Bluooth

Webkamera találtam is egy ilyent Asus gép csak a kamerája 0,3 megapixeles az nagyon kicsi nem?

és ki lehet majd cseréltetni nagyobbra? S.O.S!



2012. júl. 11. 23:34
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]

garanciával, 50e ft felett ingyen kiszállítássas.

2012. júl. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
első vagyok mire kell a gép? Netezés, játék, multimédia...
2012. júl. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezek kicsit többe kerülnek, mint 120ezer, de legalább megbízhatóbbak, mint az Asus. Amúgy meg webkamerát vehetsz hozzá külsőt is ha a beépített nem megfelelő.


[link]


[link]

2012. júl. 12. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Netezésre,játékok,filmek nézésére használnám a gépet.

Köszi az eddigi válaszokat:)

2012. júl. 12. 09:43
 5/7 anonim válasza:

Igazábol nagy az igényed, az összegedhez képest.

120e Ft-ért nincs olyan laptop, mely alkalmas játékra (erős a videókártyája), és van hozzá Windows.


Az az alábbit ajánlom. Ennél jobbat nem találsz játékra. Sandy Bridge-s proci, erős vga, 2 év garancia. Igaz, hogy 10e Ft-al drágább és nincs Windows hozzá, de ez van. Windows-t tudsz használni legálisan ingyen (magán célra), pl. ha letöltöd az Enterprise-t, és 90 naponta újratelepíted.


[link]


CPU, VGA erősséggi sorrend:


[link]


[link]

2012. júl. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Az elöző vagyok. Itt a link a Windows 7 Enterprise-höz. Természetesen magyar nyelven is használható, windows update-ben bejelölöd és telepíti magának.


[link]


Nem tudom, milyen játékokkal tolod, de a GT 630M egy erős közepes kártya, saját 2GB-os memóriája van (tehát nem a rendszer memóriábol vesz le). Szóval ezzel a legujabb játékokkal sem lenne gond.

A Lenovo amugy az egyik legjobb gyártó. Magam is Lenovo-val rendelkezem.


A 0,3 megapixeles kamera normális, kb. minden notebookban az van. Ennél jobb 720p-s kamerák csak a drágább gépekben van, de még ott sem nagyon elterjedt.

2012. júl. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2012. júl. 15. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!