Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Alaplap frissítés miatt nem jó?

Alaplap frissítés miatt nem jó?

Figyelt kérdés
Van egy MSI G41M-P28-as alaplapom most cseréltem ki a tápot egy codegen 450w-ról egy chieftec 400W-osra, és egy Nvidia GT430 1GB DDR3-as videókártyát egy ATI HD7750 1GB GDDR5-ösre, és a 4GB RAM mellé raktam egy tlejesen ugyan olyan 4GB-os RAM-ot,a probléma az lenne hogy van egy Samsung SA300-as Full HD Led monitorom és már a csere elött is picit vibrált a kép,úgymond mintha valami zavarná...most kilettek cserélve a dolgok..most jobban előjön..de viszont most csak ha játszok..elindítok egy játékot legyen az bármilyen...még a világos részeken is látni a fehér pöttyöket vibrálnak vagy nemtudom...és a grafikát ha maxra ha minimumra teszem akkor is jelen vannak,az elején volt hogy elindítottam fekete kép..lerakta tálcára hibával és hogy a képernyőillesztő vagy mi nemjó...és szerintem az lehet midnennek az oka..msot nem írja ki..de a pontok jelen vannak és idegesítenek...érdekes módon ha rákötöm a tv-re 82cm-es-re hdmi kábellel meg tökéletes midnen...pedig a felbontás minden ugyan az.. videókártyát feltudom húzni a gpu-t meg a memóriát de ha felhúzom ki is kapcsol a játék szinte...hűtés baja nem lehet mert 50fok fölé ritkán megy ha megy is visszaáll alá...közvetlen mellete kb 2cm-re van egy 120mm-es ventillátor ami szintén hűtti..próbáltam levettem onnan az sem hiba...nemtudom mi lehet segítsetek köszi....gondolkodtam hogy újra kéne telepíteni-e a gépet esetlegese nvdia driver maradmány miatt vagy csupán csak jól jönne neki....vagy alaplap frissítés kell...köszi a válaszokat :)
2012. júl. 12. 11:41
 1/1 A kérdező kommentje:
ha lényeges akkor a processzorom az intel dual core 3,00Ghz (6,00Ghz) E5700 és 64bit-es windows 7 ultimate van rajta.. :)
2012. júl. 12. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!