Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tudom átállítani a...

Miért nem tudom átállítani a képernyő felbontását a gépemen? (Laptop, Win7)

Figyelt kérdés
Bármi amit megpróbálok elindítani(photoshop, vagy kisebb játékok), azt írja ki, hogy túl alacsony a a képernyő felbontásom, mert azt hiszi, hogy a felbontásom csak 800x600-as, pedig nem így van. De nem tudom átállítani, és eddig minden működött rajta rendesen. Mitől lehet most ez? Előre köszönöm a segítséget.

2012. júl. 12. 23:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Asztalra jobbklikk, képfelbontás. Mit mutat?
2012. júl. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 mate0117 ***** válasza:

először is: milyen laptop?

videókari driver frissítés nem árt...

2012. júl. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Frissítettem is már.

A Felbontás hogy hányszor hányas legyen, amit a legördülő menüben lehet választani, az egyszerűen ki van szürkítve, le van tiltva, nem lehet rákattintani.

2012. júl. 12. 23:55
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor nem jó drivert telepítettél, azaz nem telepítettél semmit. Gondolom, az AMD honlapról töltöttél drivert, és express módban futtattad, ahol nem is látszik, hogy a vcredist csomagon kívül nem rakott fel semmit.


Laptopnál a következő az eljárás:


A laptop gyártójának a honlapjára kell felmenni, és ott kikeresni a konkrét típust, és onnan letölteni a hozzá való drivert. Az asztali gépekhez készült általános AMD driverrel nem fog működni.

2012. júl. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, nagyon szépen köszönöm, így tényleg működik :) Köszönöm a segítségedet :)
2012. júl. 13. 00:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!