Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ezt így meg tudom csinálni?

Ezt így meg tudom csinálni?

Figyelt kérdés
Kölcsönadtam a laptopomat egy ismerősnek aki leszedte a PS-t és lejött vele egy toolbar amit nem fogadott el de még is települt de nem jelent meg, utána egy sony vegas-t szedett le de azzal is lejött egy toolbar és az sem jelent meg.Így még leszedett egy pár progit és még más letörölhetetlen progi is lejött amik "elrejtőztek" nem vírusok voltak mert vírusírtó nem jelezte (avast internet security)és most tele van a gép ilyen letörölhetetlen progik és toolbarok amik lassítják a gépet.Az a bajom, hogy a fő rendszergazdában vannak a letörölhetetlen dolgok, a fontos dolgokat ujra telepítettem minden felhasználónál (csináltam egy másikat).A másik felhasználónál csak a fontos dolgaim vannak, de a dolgok azért lassítják a gépet.Az érdekelne, hogy ha letörölném az első felhasználót akkor a másiknál is teljes rendszergazda lenne?ez a művelet felér egy újra telepítéssel? (kivéve amiket áttelepítettem)

2012. júl. 13. 14:49
 1/2 anonim ***** válasza:
azzal nem érsz el semmit hogy kitörölsz egy felhasználót. egyesével le kell vadászni ezek a progikat, bár én egy bkv busz kíséretében hozzá vágnám a haverhoz hogy csinálja meg ő.
2012. júl. 15. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Töröld a böngészőben a kiegészítők közül, és a vezérlőpultban a Programok telepitése és eltávolításánál.
2012. júl. 15. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!