Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy Samsung Champ C3300K...

Petraa<33 kérdése:

Van egy Samsung Champ C3300K telefonom. Van hozzá micro sd 2 gb memóriakártya. Eddig jó volt a kártya de véletlenül leejtettem. és most nem olvassa be! Azon volt minden képtöl kezdve zenééig. Mi lehet a gond? SOS!

Figyelt kérdés
2012. júl. 13. 17:33
 1/10 anonim ***** válasza:
A telefont ejtetted le vagy a kártyát. Mert szerintem a telefon miatt nem olvassa...
2012. júl. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A telefont(de benne volt a kártya)
2012. júl. 13. 17:38
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor szinte biztos hogy a telefon romlott el, mert egy kártya eléggé strapabíró. Tedd át egy másik telefonra vagy kártyaolvasóba...
2012. júl. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát ez úgy van hogy bekapcsol a telefon szóval működik. De ha a kártyával együtt kapcsolom be nem akar úgy már bekapcsolni.
2012. júl. 13. 17:41
 5/10 anonim ***** válasza:
Ettől még megsérülhetett a telefon kártyaolvasó vagy csatlakozórésze... Tedd át egy másik telefonba és kiderül, hogy melyik a rossz, mert amíg ez nem biztos, addig megoldás sem lesz...
2012. júl. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát át tettem először tesóm telefonjába(Samsung S5230)és nem olvasta be. de ö be tette az enyémbe az ő kártyáját és beolvasta. aztán betettem anyu telefonjába(S5230)ott se olvasta be! de ha beteszem az enyémbe(a sajátomat)nem olvassa be de amikor kiveszem akkor már kiírja h eltávolítva(szóval ezért csak valamilyen alapon beolvashatja)
2012. júl. 13. 17:51
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor tényleg a kártya rossz, de valószínűleg fizikailag sérült, azt meg programmal nem tudod javítani...
2012. júl. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De azért el kéne vinni szervizbe megnézetni nem? Egyébként hogy érted azt hogy fizikailag?
2012. júl. 13. 18:08
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha szoftveres baja van, fájlrendszer sérülése akkor adatmentőkkel lehet próbálkozni. Ha mondjuk a csatlakozó adta meg magát akkor nincs rá program. A szervíz is egy lehetőség, egy próbát megér...
2012. júl. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaidat!!
2012. júl. 13. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!