Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan írjam ki a win 7 image...

Hogyan írjam ki a win 7 image fáljt, hogy be bootoljon? Hiába írom ki néróban rendszerindiót lemezként nem kezdi el az írást. Nero Express kiírja csak nem rendszerindítóként.

Figyelt kérdés
2012. júl. 14. 21:13
 1/9 A kérdező kommentje:
régen működött..Ha valaki segítene NAGYON megköszönném délután óta ezzel kinlódok és,més már b@szottúl unom...
2012. júl. 14. 21:14
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem kezdi el az írást,mert szeritne nincs benne dvd holott van,és írható is a dvd:)
2012. júl. 14. 21:17
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha image fájlod van akkor elég a cd-kép felírását választani. Ezt a Nero is tudja.
2012. júl. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
úgy csináltam,hogy beolvastattam daemon toolsba a Nero Burning Rom jobb oldalán.A másikba áthúztam,és úgy próbáltam kiírni... de nem megy vagyis szerinte nincs a meghajtóban dvd:)
2012. júl. 14. 21:20
 5/9 anonim ***** válasza:
Szoftverbázisról szedd le az Ashampoo BS 6ot. Azzal pofon egyszerű. Menüsorban kiválasztod az Image Disk írását a neked megfelelő típussal, aztán a szokásos "áthúzogatós" felület fogad.. Tuti eligazodsz benne, és ezzel a programmal tuti siker.
2012. júl. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Most megpróbáltam megint neroval elkezdené az írást,erre meghatározatlan hiba":) Huhh... 2ik köszi megpróbálom...
2012. júl. 14. 21:28
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem kell daemon tools!!! Csak disk image kiírása. [link]

az ajánlott ashampoonál...

2012. júl. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ezzel a programmal sikerült köszi:)
2012. júl. 14. 22:03
 9/9 anonim ***** válasza:

Az image fájlt nem kell mountolni írás előtt, daemon toolsba sem más ehhez hasonló programmal.

Viszont érdemes lenne megnézned az íródat fizikailag, hogy minden rendben van-e vele. Mást tudsz vele írni?

Vagy esetleg nincs baj az image fájllal és ezért nem tudod kiírni?

2012. júl. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!