Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen telefont ajánlotok?

Milyen telefont ajánlotok?

Figyelt kérdés

Szóval, hát, elromlott a telefonom. A jobb alsó sarkot nem érzékeli. Se az ujjamat,se a ceruzát. És ez azért rossz,mert ugye jobb asló sarokban van a menü (Samsung Champ-em van),és pont oda nem tudok bemenni.Pedig mindig kalibráltam. Lassan 2 éve kaptam. 12 éves vagyok,most megyek hetedikbe. A

legtöbb osztálytársamnak (leginkább a rossz tanulóknak), HTC-je, meg Samsung Galaxy nemtudomhánya van. Én nem szeretnék ilyet,mert nem nekünk való. (szerintem) Nem bírom ki telefon nélkül. >< (nem vagyok függő, de mindig magamnál hordom) Szeretnék egy kicsit felsőbb kategóriás telót,de "elérhető" áron. Gondoltam a Samsung Y-ra.

Ti mit gondoltok?



2012. júl. 17. 10:04
 1/3 anonim válasza:
Xperia x8 samsung galaxy mini samsung galaxy ace (ez kicsit drágább az előzőeknél de jobb is)
2012. júl. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,ment a zöld kezecske! :)
2012. júl. 17. 12:13
 3/3 anonim ***** válasza:
samsung galaxy mini 2
2012. júl. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!