Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Pendrive-ról szeretnék vistát...

Pendrive-ról szeretnék vistát tenni a gépemre, de bármelyik neten talált eljárást csinálom, nem tudom particionálni a pendrive-om, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
4 gigás a pendrive, tudom ntfs formatálni, de ha beleírom a parancssorba a diskpart után a list disk-et, nem adja ki a pendrive-om, vagy ha a volume-val csinálom, akkor amikor a "cd boot" lépéshez érek, azt írja ki, hogy a rendszer nem találja a megadott elérési utat, pedig tényleg lépésről lépésre azt csinálom, amit írnak. A válaszokat előre is köszönöm, és bocsi, ha hülyeséget kérdezek, nagyon nem értek hozzá.

#vista #pendrive boot-olás #pendrive particionálás
2012. júl. 17. 14:55
 1/4 lindmayer ***** válasza:

próbáld ezt a progit: [link]

előfordulhat hogy működni fog

2012. júl. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi, kipróbáltam, de azt a hibaüzenetet kaptam, hogy "files copied succesfully. however, we are unable to run bootsect to make the usb device bootable. ..." lehet, hogy eddig is az volt a hiba, hogy nem tudta a többi eljárás se bootable-é tenni a pendrive-omat? ezt hogyan lehetne megoldani? köszi mégegyszer!
2012. júl. 17. 18:24
 3/4 lindmayer ***** válasza:
amúgy a hetes miért nem jó?
2012. júl. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__2..


ez a baj, azóta sem sikerült megoldani. arra esetleg tudnál valami megoldást, hogy mi lehet a pendrive-val a gond?

2012. júl. 17. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!