Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért indul lassan az ICS 4....

Miért indul lassan az ICS 4. 0.2 tabletem?

Figyelt kérdés
Hétfőn jött meg a WayteQ xTAB-70w tabletem és nagyon tetszik, de egy dolgot nem értek. Rátelepítettem pár játékot és programot, majd valamiért nyomnom kellett egy reset-et. Utánna ahogy újra elindult addig egészen gyors volt amíg meg nem jelent a zárolt képernyő (feloldás, digitális óra). Ekkor megjelent egy kis memóriakártya alakú ikon benn egy fogaskerékkel. Ha jól emlékszem azt írta hogy memória ellenőrzése vagy SD kártya ellenőrzése. És akkor megállt a tudomány. Egyszerűen annyira lállt hogy szinte mintha lefagyott volna. Az órát is kb 5-10 percenként váltotta, az eltelt idővel. Tegnap este ráhagytam és úgy hagytam hagy dolgozzon. Az éjszaka folyamán el is készült vele, mert reggel rögtön reagált. De ma megint újraindítottam, és megint ezt csinálja. Most itt van előttem, már vagy fél órája dolgozik, de nem reagál, még az óra se vált át. Ez mi valami mem ellenörzés a rossz indítás miatt, mint a windows-nál a scandisc? valahogy ki lehet ezt kapcsolni? Arra is gondoltam hogy lehet valamelyik progi miatt van, de nem tudom melyik miatt. Android ICS van rajtan, ha minden igaz a 4.0.2. Jár így valaki már? Ha nem is ezzel a teblettel de másikkal?

2012. júl. 18. 18:47
 1/7 A kérdező kommentje:
U.I.: nincs benne SD kártya, csak a 8 gigás belső memóriát használom egyenlőre.
2012. júl. 18. 18:48
 2/7 A kérdező kommentje:
Újraindítottam megint és most gyors elbírtam olvasni, hogy azt írja hogy "SD kártya előkészítése" mikor megjelenik a főképernyő. És aztán csak tölt és tölt és tölt....
2012. júl. 18. 18:52
 3/7 anonim ***** válasza:
rakj bele egy sd kártyát.. lehet valami programot sd re szeretne menteni.. esetleg a config fájlait.. vagy ha tettél fel Link2SD (olyan program ami nem arra a partícióra teszi a telepített alkalmazásokat, amin a rendszer van) akkor abban állítsd át hogy a belső memóriát használja, ne keressen SD-t.
2012. júl. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Most rájöttem hogy mi okozhatja. Felraktam a GTA 3-at és az mikor elindítom ugye felajánlja hogy le kell tölteni 500 pár megát, és azt a 6 gigás belső "SD" memóriára rakja. Na ezután hogy leszedte ha újraindítom akkor lekezdi előkészíteni az "SD"-t és ekkor lassul le az egész. Egyébként a filekezelő is SD-nek írja a 8 gigás memóriát. Csak most nemtudom hogy mit csináljak. Lehet hogy csak a GTA 3 csinálja ezt, de most kipróbálom majd másik játékkal is ami letölt od dolgokat. ha az is ezt csinálja akkor nagyon jó mert nem tudok majd felrakni játékokat, nagyobb programokat rá, mivel akkor bekapcsoláskor fél napig fog tartani a töltés. Nem raktam fel semmi extra programot, a rendszer is a gyári ICS, nem módosítottam semmit rajta.
2012. júl. 18. 21:10
 5/7 anonim ***** válasza:
ezért rossz ha belső memóriás a cucc.. mert az alkalmazások (meg a rendszer is) elsősorban a SD karit keresi de mivel nem úgy van abban sd kártya mint egy telóban lassan fér hozzá. Szerintem szedj le torrentről meg innen onnan a kijelződhöz megfelelő játékot SD fájlokkal együtt.. akkor nem kell töltögetni.
2012. júl. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát megpróbálok olyat leszedni. De arra is gondoltam, hogy áthelyezem az alkalmazások menüben a játékot a tabletről a belső memóriára, hogy ne csak a letöltött fájlok legyenek az sd. Bár nem hiszem hogy ez segítene. Na mindegy majd írok ha bejön.
2012. júl. 18. 22:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Próbálkozz, olyan nincs hogy androidon valami nem megy :D Linux alapú rendszer. mindent meglehet rajta oldani :) Sok sikert !
2012. júl. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!