Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Pc MSI/ Asus Intel Pentium-hoz...

Pc MSI/ Asus Intel Pentium-hoz keresek magyar nyelvü használati leirást. Ki tud segiteni?

Figyelt kérdés
2009. júl. 14. 12:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az hogy MSI/ Asus Intel Pentium igen tág fogalom a pontos típust mond meg és akkor tudok segíteni!
2009. júl. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ime a teljes leirás:


[link]

2009. júl. 14. 15:15
 3/11 anonim ***** válasza:
és mi az alaplap pontos neve?
2009. júl. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a fáradozásodat.

Az előbbi ismertető mellé kimásoltam az itt küldött leirást ami a számlán található.

[link]

Ha még ez sem segitene, akkor légyszives bővebben - nekem mint kezdőnek - megirni, hogy hol találom az "alaplap pontos nevét"

Sajnos egyáltalán nem kaptam hozzá semilyen leirást, még annyit sem, hogyan kell bekapcsolni

2009. júl. 14. 18:44
 5/11 anonim ***** válasza:

hát, ha nem garis a cucc, bár most szerintem még az akkor ha bekukkantasz a gépházba és megnézed mi van bazi nagy betűkkel az alaplap közepe tájára írva.. na az a típusszáma...

h még garis és nem lenne szabad kinyitogatni a ház oldalát akkor szedj le egy CPU-Z-t a netről és keresd meg a mainboard lapocskát és azt küld el nekünk képben...

vagy a MB Brand és MB Model soroknál mi van kiírva...

2009. aug. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Jől sejtetted, még garanciális (ahogy Te irod "garis")

Erre gondoltál?

[link]

Be kell hogy valljam, nem volt egy egyszerű mutatvány ezt megkeresni, nekem mint "neander-volgyi"-nek.

Ha haszlálható, várom megtisztelő válaszod.

2009. aug. 27. 08:13
 7/11 anonim ***** válasza:

sry, pedig nem nehéz használni egy cpu-z -t....

nah, a lényeg, itt van leírás: [link]

usesrs manual-t keress és lehetőleg ne kínait :D

de sajna nincs magyar, mert nem szoktak kiadni.

üdv!

2009. aug. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

10:03,Fogalmam sincs mi az a "sry"

Mindettől függetlenül köszönöm a linket, megnéztem.Röhögőgörcsöt ugyan nem kaptam tőle, sőt a valós kérdésemre sem a választ.Elképzelhető, hogy le van irva, csak éppen nem az én nyelvemen, ezért viszont én vagyok a hibás, miért nem tanultam meg angolul.

(Ha én forgalmazó lennék, egy darab terméket sem vennék attól a gyártótól, aki nem ad hozzá - ebben az esetben - magyar nyelvü kezelési leirást, mert hiszen nekem, mint fogyaszónak, ez a lényeg.Hogy benne mi van az a szakemberre tartozik. De ha már a forgalmazó ilyen, akkor ha én kereskedő lennék, ... és itt most az előbbit ismételném meg.Az ilyen magatartás a fogyasztók semmibe vétele.Ha megvette, ugy kinlódik vele, ahogy tud.

Nekem például az elő- és hátlapon lévő csatlakozási lehetőségek érdekelnének.Például: az előlapon - többek között - van két lapos (usb?) dug.hely, közöttük pedig két jack lyuk, az egyik mellet - csak egész közelről látszik - egy fejhallgató , illetve egy mikrofon ikon.Ha a fejhallgatói lyukba dugom a dugót, onnan hang nem jön ki, pedig nekem ez lenne az egyik lényeges része a használatnak.Ugyanakkor a hátoldali lyukból simán megy a hangfal, AMIT ESETENKÉNT SZERETNÉK KIZÁRNI A FEJHALLGATÓ HASZNÁLATÁVAL (most látom, véletlenül megnyomtam a caps lock-ot)A "neander völgy"-i nálam a kezdőt jelenti.Tehát ezért irtam a cpu-ra, amit irtam.

A fejhallgató használatára van-e tipped.Tudom, amazt kihuzni, emezt bedugni, de nem tul szerencsés helyen van a gép, meg nem is lehet látni,csak tapogatva oldható meg.

2009. aug. 28. 07:02
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha az előlapi dugóba ( esetek nagy részében zöld ) bedugod a fülest akkor a hátlapi dugónak némulnia kell!

Ha ez nem így történik és nem jön hang az előlapi dugóból akkor sajna nincs az alaplapba bedugva a csatija!

Ha ez így van akkor leszeded a gép oldalát megkeresed a csatit ami az előlapból jön és rádugod az alaplapon lévő faudio vagy audio felirítú lábacskára.

2009. szept. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

T.22:42

Ajánlatod kipróbáltam, az előlapi helyre bedógott füles nem szólalt meg, de a hátsó sem némult el. Ezek szerint nincs bekötve az előlapi.A gondom csak az, hogy a gép még garanciális és ezért nem merek belepiszkánni, pedig a leirtjaid szerint nem lenne egy nagy mutatvány az átkötés.Igy nem marad más - gondolom - mint egy repülő vezeték közbeiktatása, gari lejártáig.Vagy van más ötleted?

2009. szept. 14. 15:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!