Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Webkamera IP kamera szerepében...

Webkamera IP kamera szerepében. Hogyan lehet?

Figyelt kérdés
ha én nem IP kamerát szeretnék venni hanem van egy sima mezei webkamerám amit pl skypenál használok, akkor hogy tudom megoldani azt, hogy IP kameraként szerepeljen? nem szó szerint értve, hanem hogy bedugom a gépbe ami ugye a hálózatban van, és amikor nem itthon vagyok, akkor ott , ahol vagyok hogy tudom nézni a kamera képét? szerintetek megoldható?

2012. júl. 19. 13:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Megoldható.

PL a számítógépedet távoli hozzáféréssel éred el. ( Távoli asztal vagy egyéb alkalmazás). Hogy ne menjen mindig a gép meg lehet csinálni, hogy "varázs" pinggel "felébreszted". ( Wake on LAN - ez a funkció neve )

2012. júl. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi! :)
2012. júl. 19. 14:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Van ilyen szoftver is, amelyikkel elérheted, plusz van olyan stream szerver is, amelyikkel akár egy weboldalba is beágyazhatod a képet és böngészőből nézheted.
2012. júl. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!