Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A tálca (jelenlegi kék)...

A tálca (jelenlegi kék) szinét, és a szélességét (keskenyebbre) hogyan tudnám megváltoztatni?

Figyelt kérdés
A szélesség - most - kb.27 mm.
2009. júl. 14. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

jobb egérgomb -tulajdonságok - megjelenés - színséma...

ezzel megváltozik a színe( és az ablakok színe is iylen lesz)

A méretét azt nem tudom hogy kell megváltoztatni

2009. júl. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tálcára katt jobb gombbal Tálca zárolása mellől kiveszed a pipát és utána tudod húzzni fel a tálcát..Azt utána vissza zárod. Vagy ha nem erre vagy kíváncsi akkor tudom mondani hogy esetleg Asztalra katt tulajdonságok és ott Megjelenés és Speciális részbe vmit.
2009. júl. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A szin oké!

A szélességgel nem boldogulok egyik lehetőségre sem reagál.Pontosabban, felfelé - szélesebbre igen - de lefelé - keskenyebbre nem.Van-e más ötlet?

Egyébként köszi a válaszok!

2009. júl. 14. 16:17
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Startmenű/Vezérlőpult/Megjelenítés/Megjelenés: szineket itt lehet beállítani (nemcsak a Tálcát, akkor olyan színű lesz a böngészőtől kezdve minden (pl. zöld, homokszín stb.). A Tálcát feljebb lehet húzni az egérrel, lejjebb nem. Tálca beállítása: Tálcán üres helyre jobb egérgombbal kattints, Tulajdonságok, Testreszabás. Ugyanitt a Startmenű is beállítható, sőt a Tálca ikonjai is.
2009. júl. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt találtam neked, Tálca és Startmenű, óra átalakitása. [link]
2009. júl. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!