Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudok fejlődni wow ban?...

Hogy tudok fejlődni wow ban? Hogy mehetek fel tört szerverre?

Figyelt kérdés
Vettem még régebben egy wow battlecheast et. Akkor eljutottam 20 as szintig, de utána semmivel sem tudtam fejlődni. Végül más játék miatt felhagytam a próbálkozásval. Az egyik kérdésem az lenne hogy mit kell tennem hogy tovább fejlődhessek(nem szeretnék erre sokat költeni). A másik kérdésem az lenne hogy mit kellene tennem hogy magyar tört szerveren játszak???
2012. júl. 20. 18:55
 1/3 anonim válasza:
wow tarui
2012. júl. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ de a kérdés sajnos nem az volt hogy melyik szerverre menjek fel hanem az hogy hogyan menjek fel. De ez esetben ez csak másodlagos kérdés, a főbb kérdés az hogy miért nem tudok fejlődni. Azért köszönöm a választ mostmár tudom melyik szerverre szeretnék felmenni.
2012. júl. 22. 11:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Töltsd le a wotlk 3.3.5.ös verziót Thepiratebayról és Menj fel vele a tauri szerverére. És azért tudsz csak 20ig fejlődni mert ereddeti szerverre mentél fel és ahhoz meg kell venni az eredeti wowot hogy tovább tudj fejlődni. De ha tovább akarsz fejlődni menj egy tört szeróra
2013. febr. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!