Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Segítséget kérnék. Regisztrálv...

Segítséget kérnék. Regisztrálva vagyok kb 1 hónapja az ncore oldalra. Idáig akármit le akartam tölteni semmi nem jött le. Miért?

Figyelt kérdés

A ztrackeren fent vagyok azzal semmi gond, nagyon jó oldal, minden lejön.


Bit Comet 1.31 programom van hozzá


2012. júl. 21. 00:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk jó lenne, ha átolvasnád a wikit, hátha megsértettél valamilyen szabályt, vagy a staffhoz fordulnál az ilyen kérdésekkel!
2012. júl. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
szerintem nem sértettem szabályt, nem is tudom mivel lehetne. olvasgattam, de nem találtam semmit ezzel kapcsolatban
2012. júl. 21. 00:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy "nem jött le"? Fejtsd ki bővebben.
2012. júl. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

oké. Tehát mondjuk le szeretném szedni az egyik zumba dvd-t. rányomtam h letöltés, a bitcometben meg is jelent de nem indul el lefelé.


Már filmekkel is jártam így.napokig semmi

2012. júl. 21. 00:40
 5/6 A kérdező kommentje:

Zumba Fitness Exhilarate - The Ultimate Experience

[imdb: 0]

2011-06-29

09:13:25

3.27 GB

6196

108

6

szimek

2012. júl. 21. 00:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor most szépen nézd át újra a wikit, keress rá a támogatott kliensekre, és nézz nagyot, mikor a magadát nem találod meg a listában. Csak azokkal lehet letölteni ncore-ról, amik ott fel vannak sorolva.
2012. júl. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!