Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » ELTŰNTEK A KÉPEIM! (részletek...

ELTŰNTEK A KÉPEIM! (részletek lent)?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy amikor hazajöttem egy táborból, az SD kártyáimon (1db 4GB, 2db 2GB) lévő képeket feltettem a számítógépre, majd mikor egy óra múlva visszamentem sehol sem találtam őket... Elindítottam egy keresést, és úgy is csak egy olyat talált, hogy: C:\Documents and Settings\User\Recent, ezt megnyitva csak egy hivatkozást találtam, először nagyon megijedtem, de aztán eszembe jutott, hogy nem formáztam a kártyáimat, tehát szépen visszamásoltam őket a gépre (meg egy pendrivera, és egy CD-re) majd amikor a 4GB-os kártyához értem csak a képek fele volt ott, meg egy ilyen üres mappa: ╣â╗gü2«./├. meg két fájl: USBC@Đcä. és ez a két fájl darabonként volt 2,5 GB, a 4GB-os kártyán... Tehát nem tud valaki segíteni, hogy ezeket a képeket hogy tudnám visszanyerni vagy az SD kártyáról, vagy a merevlemezről?

Köszönöm a segítségeteket!



2012. júl. 22. 17:42
 1/1 Gaboska11 ***** válasza:
próbáld meg megnyitni azt a furcsanevű 2.5 GB os fájlt de úgy hogy weben keresse meg a megfelelő progit és ha talál ilyenre progi töltsd le azt és aztán nyist meg mert szerintem abba törömítette össze ha nem így van akkor nem tom
2012. júl. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!