Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy lehet a Rollercoaster 2...

Hogy lehet a Rollercoaster 2 játékban megváltoztatni azt, hogy ne a belépőért fizessenek, hanem a játékokért?

Figyelt kérdés
elég idegesítő, hogy alig jön bevétel a belépők árából és nem tudom átállítani.. hogyan lehet ezt?

2012. júl. 23. 16:05
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha jól emlékszem akkor azt minden játék (csúszda, hullámvasút stb) vagyis bejáratnál tudod beállítani.


Van a játékhoz magyarosítás (nem tudod, hogy tudod-e) ha nem akkor innen letöltheted:


[link]

2012. júl. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
*nem tudom
2012. júl. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
a kezdőoldalra gondolsz nem? ott nem találtam eddig semmit. a magyarosítás meg megvan, de azért köszönöm!
2012. júl. 23. 21:52
 4/10 Hintalow ***** válasza:
Minden attrakcióra, ha rákattintassz, valamelyik fülön lehet állítani, hogy mennyi legyen a belépő (ha jól emlékszem alapjáraton ha lerakdo, valóban ingyenesek)
2012. júl. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
sajnos még mindig nem találom. mielőtt letenném a játékokat nem ír ki semmit, hogy át tudjam váltani. :S
2012. júl. 24. 14:05
 6/10 anonim ***** válasza:
Miután letetted a játékot és a bejáratot, kijáratot azután tudod átállítani a belép árát.
2012. júl. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
azt tudom, de én arra vagyok kiváncsi, hogy hogyan tudom megváltoztatni, hogy ne a belépőért hanem a játékokért fizessenek a látogatók. :S
2012. júl. 25. 15:15
 8/10 Hintalow ***** válasza:

Hát ahhoz nem kell sok logika:

a park bejáratára kattintva a belépés ingyenessé teszed

a játékoknál pedig beállítassz neked tesző díjjat.

2012. júl. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
úgy se jó. így ingyen jönnek be max de a játékoknál meg nem lehet állítani az árat. Ingyenes-re van beállítva és szürkével, ami ugye jelzi, hogy nem állítható
2012. júl. 28. 19:19
 10/10 Hintalow ***** válasza:
Akkor ott valamit rosszul csinálsz. Megy a játék? tehát zöld lámpával már elindítottad? kiír valamit, amikor beállítanál belépőt? tuti ott kell állítani valami.
2012. júl. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!