Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Jónapot kívánok broblémám...

Jónapot kívánok broblémám adodott. Véletlenűl kitőrőltem a hangot a számítógépről ami akkór szól amikór bekepcsóljuk és amikór ki. letöltöttem a két hangot de nem tudom, hogy lehet beállítani segítséget kérnék ha lehet?

Figyelt kérdés
2012. júl. 23. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:
80%

A hangok helye a C - Windows - Media mappában vannak.

Ha tényleg kitörölted ide másol vissza.

Az indítási hang neve - Windows Startup

A leállítási hang neve - Windows Shutdown


Ha esetleg ott vannak a mappában akkor lehet, hogy csak elállítódott.

Beállítása :

Asztalon kattints a jobb egérgombbal - Személyre szabás - Hangok - az előugró ablakban legyen ott a pipa a "Rendszerindítási hangjelzés lejátszása" sor előtt.

2012. júl. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nekem nem ez a két hang van letöltve nem tudja, hogy hól lehet letölteni?
2012. júl. 24. 10:11
 3/3 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen bármilyen hangot be lehet állítani indítási és leállítási hangnak, nem muszáj az alapértelmezettet sőt a Windows alapértelmezett összes hangját is le lehet cserélni.

A lényeg, hogy 4-5 másodpercnél ne legyenek hosszabbak.

Ha a letöltött hangok megegyeznek az eredeti hangokkal akkor át kell nevezni és úgy bemásolni.

2012. júl. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!