Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A rendszer visszaállítás...

A rendszer visszaállítás alkalmas a letörölt képek és videók visszaállítására?

Figyelt kérdés

Az öcsém letörölt néhány albumot a számítógépünkről és köztünk voltak a szallagavatóm képei és videói is (és még néhány nyaralásos). Olvasgattam, keresgéltem, kérdezősködtem és többen mondták ezt a rendszer visszaállítást, amit már meg is találtam a vezérlőpultban. Szóval, ha ezt megcsinálom, vagyis visszacsinálom egy egy héttel korábbi időpontra, akkor a képek visszakerülnek az eredeti helyükre? :S


És ha ez nem működik, akkor hogyan hozhatom vissza a képeket?


Előre is köszi a segítséget!


19/L



2012. júl. 23. 19:35
 1/10 anonim válasza:
Igen, alkalmas.
2012. júl. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hacsak nem másik partíción voltak.
2012. júl. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

ha ugyan azon a partíción van mint a rendszer akk igen, lehetséges.

esetleg még bepróbálkozhatsz erre kifejlesztett programokkal, de a lényeg, h semmit se telepíts arra a partícióra.

2012. júl. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 MaXXeGee ***** válasza:
Ha így nem megy , akkor TuneUp, van benne "undelete", beírod hogy *.jpg és minden letörölt de még ép jpg fájlt "előkeres", és visszaállíthatod :)
2012. júl. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%

Már hogy lehetne vele visszaállítani, ne beszéljetek már szamárságokat!


A rendszervédelem (mint az a nevében is benne van) a windows beállítás-jegyzékéről, és rendszer-információiról készít bizonyos időközönként biztonsági másolatot, személyes dokumentumok visszaállítására nem alkalmas.


Ha bármilyen személyes dokumentumot töröltél a számítógépről, az a rendszer visszaállítás nem fogja visszahozni.


Vannak erre fejlesztett programok, amik több-kevesebb sikerrel visszaállítanak törölt fájlokat, pl [link]

2012. júl. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Vagy az általam lefordított Handy Recovery v5.0 programmal:

[link]

vagy a még le nem fordított Handy Recovery v5.5 programmal:

[link]

2012. júl. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#5

akk a microsoft biztos rosszul tudja...

[link]


"A Rendszer-visszaállítás segédprogram futtatása nincs hatással a számítógépen tárolt személyes fájlokra, például e-mailekre, dokumentumokra vagy fényképekre. Csak a már törölt fájlok állíthatók vissza, illetve az olyanok, amelyekről korábban biztonsági másolatot készített."

2012. júl. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"A Rendszer-visszaállítás segédprogram futtatása nincs hatással a számítógépen tárolt személyes fájlokra.."


tehát nem törli, és nem is állítja vissza.Csak értelmezni kellene, ha már kimásoltad.


Idézni egyébként én is tudok: :P

[link]


"...A Rendszer-visszaállítás eszköz nem a személyes fájlok biztonsági mentésére szolgál, tehát a törölt vagy sérült személyes fájlok visszaállítására nem használható. A személyes fájlokról és fontos adatokról rendszeresen készítsen biztonsági másolatot egy biztonságimásolat-készítő programmal. A személyes fájlok biztonsági mentéséről további információt a fájlok biztonsági mentése című témakörben talál..."

2012. júl. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

hallod bro. végig olvastad a mondatot?

"...Csak a már törölt fájlok állíthatók vissza, illetve az olyanok, amelyekről korábban biztonsági másolatot készített."


Csináltam ilyet, és működött. Többek között ezért is járatom itt a szám.

2012. júl. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
köszi,ez lehet nekem is jól jön
2015. jún. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!