Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » IPhone2-vel lehet fényképezni?...

IPhone2-vel lehet fényképezni? Meg 20ezerért megéri megvenni?

Figyelt kérdés

2012. júl. 23. 20:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy iPhone 2. Gondolom a 2G-re gondolsz, aminek alumíniumborítás van a hátulján. Lehet vele fényképezni, bár nem a legjobb a kamerája és videózni nem is tud. 20.000Ft-ot kicsit soknak találok érte, én anno tavaly októberben az enyémet 17.000-ért vettem, de azóta már eladtam és 3GS-em van most. Inkább fektess be egy kicsit több pénzt és vegyél egy 3GS-t, a 2G-t elég kevés alkalmazás támogatja már, csak kínlódni fogsz vele. Egyébként nagyon jó kis telefon, de sajnos el járt felette az idő (2007-es). Ha kell bármi segítség, akkor írj nyugodtan privátban.
2012. júl. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ja 3GS-en én is gondolkoztam, de nekem telefon sürgősen kéne... De hogy most mondod hogy nem jó telefon, talán a Galaxy Ace1-re gondoltam. Csak hát 60-ért egy 3GS-et is veszek. Mert eddig egy X10 mini prom volt, és azt kicsinek találtam és elcseréltem egy tabletre, de egy tablet nem egy mobil, és ezért kellene valami (:
2012. júl. 23. 21:43
 3/12 anonim válasza:

20 ezerért milyen telefont kapsz jelenleg? Mini? Talán Gio?


Naná, hogy megéri. Ahhoz képest, hogy egy 5 éves készülékről beszélünk, nem is csinál olyan rossz képet. A telefon iszonyat gyors, soha nem fagy le, és már a 2G-nek is nagyon finom az érintője. Első iPhone-om volt, imádtam. Azóta volt egy 3GS, most egy 4S, de én jobban szerettem a 2G-t a 3GS-nél. Tény, nem lehet a mai frissítéseket rárakni, de 2007-ben milyen telefonja volt pl. az androidnak?

Remek kis telefon, egyértelmű, hogy megállja a helyét a mai világban is. Nyilván, ha éjjel-nappal telefonálsz, netezel, böngészel, letöltögetsz akkor jobb választás egy 3GS, de ha azt szeretnéd, hogy kapsz 20e ft-ért egy gyors, egyszerűen kezelhető, kifinomult érintőképernyős telefont, akkor válaszd a 2G-t. És egyébként videózni is lehet vele egy programmal.


[link]

2012. júl. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nekem nem játszásra kell, jó néha ahhoz is :D de főleg nettezésre kéne... De bizonytalan vagyok :S mert Ios, és nem ismerem úgy, mint az androidot... játékok terén láttam videókat, abba need for speed most wanted is van és avval ellehet szórakozni :D
2012. júl. 25. 10:34
 5/12 A kérdező kommentje:

Ja meg azt szeretném kérdezni hogy wifis

-e :D

2012. júl. 25. 10:37
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem már zavaróan lassú volt a böngésző, tehát Wi-Fi használata mellett ( ebből következik, hogy igen, Wi-Fis :D ) is elég lassan töltötte be az oldalakat. Ráadásul 3G sincs benne, Edge-n meg nem nagy élmény a mobilnet. Tényleg nem leszólni akarom a 2G-t, nagyon szerettem meg nem is cseréltem volna másra, első iPhone-om volt, de a végén már kínlódtam csak vele. Igaza van a másik válaszolónak, ahhoz képest, hogy 2007-es telefon, még mindig nagyon sok új modellnél többet tud, de sajnos a támogatottság hiánya miatt már korlátozva érzed magad rajta.


Már tavaly ősszel is komoly bugok voltak az AppStore-ban, pl. 5-6x kellett ráböknöm a letöltésre, mire letöltött egy alkalmazást, illetve ha jött valamihez update, akkor csak az 'update all' opcióval lehetett frissíteni, egyenként nem. Szóval, ja zavaróak az ilyen kis dolgok.


Nem akarlak semmire se rábeszélni, kedves kérdező, de 3GS-el abszolút jól járnál, az még az idén ősszel megjelenő legújabb iOS-t is megjapja ( iOS 6).

2012. júl. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
*megkapja.
2012. júl. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Jahm... hát minden telo szarakodik egy idő múlva haverom most 7 hónapja vett galaxy acet, de már nem tölti be az oldalt, meg rendesen semmit se...
2012. júl. 25. 12:33
 9/12 A kérdező kommentje:
3GS drága nekem egy kicsit mivel még nem dolgozok mert tanuló vagyok, az mindegy hogy hányadikas... a 3gs az álomtelom, egyik ismerősöm 60Ezerért árulja. és az iphone 2-öt 20ért szóval nem tudom... van valamilyen iPhone3G is arrol véleményetek van?
2012. júl. 25. 12:36
 10/12 anonim ***** válasza:
45-50.000 körül már lehet normális 3GS-t venni, 60 az már eléggé a felső határ. A 3G az kb. a 2G GPS-el kiegészítve, mert hardveresen sokban nem különbözik, ugyanannyi processzor, memória, stb.
2012. júl. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!