Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj? Minden játékna...

Mi lehet a baj? Minden játéknak amit elindítok hibás lesz a grafikája lyukas vagy nyúlt a grafika. pl az emberek annyira lyukasak h átlátni rajtuk néha meg megnyúlik vmilyük . Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

videó kártyát és drivert is frissítettem, regystí easy/cleanert is letöltöttem mert olvastam h az rendbeteszi de nem akkor driver magician-t is letöltöttem az se segített

kiírta h az amd grafikus driverel van baj vmivel azt is megcsináltam de a játékok még mindig ugyan olyanok.


2012. júl. 24. 15:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg halott a videokártyád. Hibás lehet rajta a VRAM, az szokott ilyen tüneteket produkálni.
2012. júl. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és mit lehet csinálni? mert ez laptop és ugye azt nem lehet cserélni
2012. júl. 24. 15:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Mért ne lehetne. Csak te otthon nem tudod.
2012. júl. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
azt olvastam meg mondták... értem
2012. júl. 24. 16:16
 5/6 anonim válasza:

Nem minden laptop videókártyáját lehet cserélni.

A pontos típus alapján nézz utána fórumokon, google keresőben, nézd meg, hogy lehet-e kapni külön monitorvezérlő kártyát hozzá.

Vagy a vaterán, a hardveraprón is megnézheted, ott árulnak laptop-alkatrészeket. Így a láthatod, hogy a te típusodhoz árulnak-e külön monitorvezérlő kártyát vagy sem.

Egyet még kipróbálhatsz: memóriacsere (nem videómemória!). Nem kell nagyobbra cserélni, csak egy másikra.

2012. júl. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
értem köszönöm :)
2012. júl. 27. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!