Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Webkamera gond, mit csináljak?

Webkamera gond, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tehát, telepítettem a kam cdjét az sikerült(kamera plus programot telepített), de mindezelőtt csakúgy benyomtam a kamot és kiírta h. telepítsd, de nem engette mert azt írta h. kell 1 cd, aztán újra próbáltam, és megint ezt írta ki és akkor megkérdezte h. megjelenítse újra-e a kérdést a telepítést, és azt írtam be h. nem kell, mert utána telepítettem a cdt amit az elején írtam de utána benyomtam megint a kamot és ugye a kérdést nem írja ki mert azt jelöltem be(telepítés) :S:S

és hiába dugom be többször nem jelzi a kamot a sajátgépen, se sehol!!! az asztalon se jobb oldalt lent a sarokban kis ikonban :S:S

És az lenne a kérdésem h. meglehetne-e jeleníteni valami programmal???, mert csak annyi történik h. bedugom, ennek van hangja de nem jeleníti meg sehol, még a kis lámpa se világít a kamon :S



2012. júl. 24. 19:07
 1/3 A kérdező kommentje:
nah jó eléggé kifacsartam a mondatokat inkább leírom tisztábban...
2012. júl. 24. 19:24
 2/3 MaXXeGee ***** válasza:

Az eszközkezelőben .. ott van :)

xp esetében , jobklikk a sajátgépen, tulajdonságok, hardverek, eszközkezelő

win7 vista esetében, jobklikk a számítógépen, tulajdonságok, bal oldalt a menüben 1 pont, eszközkezelő. Sárga kérdőjellel lesz jelölve, ha nincs telepítve.

2012. júl. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

fuuuh, te egy isten vagy köszönöm sikerült!!!! :D

azt is köszi h. megértettél XD :PPP

2012. júl. 24. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!