Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért van folyamatos újra...

Miért van folyamatos újra indulás, "kék-halál"? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy akár milyen operációs rendszert futtatok a gépemen, mindig rejtélyes módon egy idő után újra indul a gép (xp esetében/ Win7-en kék halál jelentkezik). Teljesen mindegy hányszor telepítem újra, akkor is ezt teszi... Mi lehet az oka?

[ Ha ide függ ezek az alkat részek vannak a gépemben röviden :

- AMD Athlon X2 250 (3.0 Ghz)

- 2 GB DDR 3 ran

- integrált videó kártya (ASUS N68 alap lap - geforce 7025)

- 400 Wattos chieftec táp.] > Mert gondoltam rá, hogy a tápegység lenne gyenge. Bár nem tudom.


2012. júl. 25. 00:52
 1/7 anonim válasza:
gondolom a win nem eredeti, ráadásul abból is a rosszabb fajta. ruházz be egy officialre, vagy töltsd le normálisan
2012. júl. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Próbáltam eredeti Win7-tel, és xpvel is...

meg nem eredetivel is... tehát...

2012. júl. 25. 00:59
 3/7 anonim ***** válasza:
A 400-as tápnak elégnek kell lennie egy x2-es AMD-nek vga nélkül. Ez lehet a vinyó hibája, vagy akár RAM. Egy ubuntu live cd-ről futtass ramtesztet, és ha a winfos újra elkékül akkor írd ide a hibaüzenet kódját (ami legalul van pl: STOP:0x00000000F7) az megmondja mi a baj.
2012. júl. 25. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
00:59 már bocs de ez baromság.. Attól, hogy egy win legyen az xp, 7 vagy akármi nem eredeti vagy netalántán főzött, még nem fogja resetelni, és kidobálni kékhalállal 5 percenként.. Ahhoz, hogy egy win csak úgy összeomoljon, kernel szinten kéne megbabrálni, azt meg nem szokták a "főzők". Amik a neten vannak berhelt winek többségük stabilabb mint a sima home, vagy pro editionok.
2012. júl. 25. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ramok milyen márkájúak? Többnyire az okozza.
2012. júl. 25. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A ram hibája, köszönöm szépen! (Kingmax 2GB/1333MHz DDR-3 memória)
2012. júl. 25. 18:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Próbáld csere modullal tesztelni. Nincs mit.
2012. júl. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!