Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért sötétedik el a monitor...

Caring kérdése:

Miért sötétedik el a monitor a Minecraft elindítása után?

Figyelt kérdés
Na szóval,amikor elindítom a Minecraftot,addig jó,hogy belépés,de utána meg semmi,fekete képernyő...Tudom,most fogtok azzal jönni,hogy töröljem a Bin mappát,aztán frissítsem,meg töltsem le máshonnan,telepítsem újra stb... már utánaolvastam a neten,néztem egy csomó jútúb videót,újratettem vagy 5-ször,de semmi.És még fontos,hogy nekem TÖRT MINECRAFT-om van...És ez az egész csak úgy egyik napról a másikra történt.És igen,tudom,hogy már van ilyen kérdés ezen az odalon,de az ott lévő válaszok egyike se használt nekem.

2012. júl. 25. 10:10
1 2
 1/12 anonim válasza:
Írd le a géped adatait. Van egy ismerősöm, neki is ez volt a problémája, mert nem volt elég erős a gépe a minecraft-hoz.
2012. júl. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Hát,az elképzelhető,de egyébként 1 hónapig probléma nélkül futott.

Na akkor a lényeg: Windows xp

768 mb RAM

2.80 GHz

Radeon 9250-es vidikártya

hát így kb ennyi a fontos.és szerintem lehet,hogy a memória miatt van,mert az elég ratyirambó...

2012. júl. 26. 10:16
 3/12 anonim válasza:
Szerintem tényleg a ram miatt lesz, elég kevés. DDR mennyi? És hány mhz? Processzorod hány magos? Ha esetleg 2gb-ra tudnád bővíteni a ramot akkor egész játszható lenne. Ha a processzor 2 magos, akkor meg főleg. Bár a leírásodból 1 magosnak tűnik. Intel vagy AMD proci?
2012. júl. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
DDR1 400 mhz 1 magos proci és Intel
2012. júl. 26. 22:31
 5/12 anonim válasza:
Ajjaj... Előre gondoltam. Van valamennyi pénzed tartalékban? Mert akkor összerakathatnál mondjuk 60 ezerből egy olyan gépet, hogy egész játszható vele a Minecraft, sőt még a Cod MW3 is egész szépen fut rajta low grafikán 1280x720 felbontásban. Amúgy mindenképp hosszútávon megérné neked egy új gép, mert fejleszteni drága. Amennyiből felfejlesztenéd, annyiból vehetnél egy 3x olyan jó gépet. Az 1gb-os DDR1 ram ára 10.000ft körül van. A 4gb-os DDR5 ram ára 8.000-12.000ft között, attól függ hol veszed. De itt nem is a ram a lényeg, hanem a processzor is kicsit gyenge, azért nem annyira, de elég gyenge. Ha van egy kis pénzed, akkor rakass össze 60.000-ből egy gépet valamilyen ismerőssel, az csak nem ver át.
2012. júl. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen,az lesz,van is ismerősöm.És tudom,a DDR1-es ram a legdrágább...De szerinted mennyibe tudom ellőni ezt a gépemet?Hát gondolom vagy 5k-t ér...többet nem...vagy még annyit se.
2012. júl. 27. 10:46
 7/12 anonim válasza:
Szerintem az alkatrészeket külön-külön többért tudnád eladni, mint egybe az egész gépet. Bár normális ember, már nem vesz ilyeneket, kivéve ha gyenge a gépe és nem megy bele más.
2012. júl. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Nehogy vegyél bármit - egyenlőre.. Lehet hogy csak a javád szar.. Szedj le egy új verziót, utána vehetsz amit akarsz..
2012. júl. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát azt már egy párszor újratettem,frissítettem stb...de mindegy,itt nem csak a Minecraft-ról van szó.Hanem az egész gépem egy szar.És már mindenféleképpen le kell cserélnem.
2012. júl. 28. 09:37
 10/12 anonim ***** válasza:
Én 40.000-ből olyan gépet vettem ami kb. 120 fps-sel viszi a minecraftot.
2012. júl. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!