Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 7 op rendszert szeretn...

Windows 7 op rendszert szeretnék telepíteni pendrive-ről? Hogyan lehetséges ez? Többi lent.

Figyelt kérdés
Szóval vettem egy új gépet op rendszer nélkül és pendrive-ről szeretném a win 7-et rátenni.Hogyan lehetséges ez?Tudom h valamit bootolni kell vagy mi csak nem nagyon értek hozzá.Ha lenne valaki olyan kedves lépésről lépésre leirná nekem hogy kell megcsinálni.Nagyon megköszönném.Ja és linkeket ne küldjetek énis keresgéltem már.
2012. júl. 25. 11:23
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


Az nem lehet, hogy nem találtál megfelelő oldalt. Itt kb. az első tíz találatot ha megnézed, mindegyiknél le van írva részletesen és érthetően, lépésenként a megoldás.

2012. júl. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De nincs a gépemen op rendszer.Úgy hogy kell megcsinálni?
2012. júl. 25. 11:38
 3/6 A kérdező kommentje:
Vagyin nemtudok bootolni meg valami particionálás-t is kell csinálni.
2012. júl. 25. 11:43
 4/6 anonim ***** válasza:

Meglévő rendszer nélkül nem tudsz telepítőt létrehozni, azért nem találhattál leírást.


Ha tudod, megcsinálod egy másik gépen. Ennek hiányában telepítőlemezre lesz szükséged és arról bootolni.

2012. júl. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

felcsukod a gépet,azonnal elkezded nyomkodni az F8-att(ez bevisz a bios-ba),ott keress bootolással kapcsolatos menüt talán bal oldalt felülről lehet a második,harmadik,negyedik[] megkeresed a bootolást s beállítod úgy hogy az usb legyen az első,utána mented és restart


de nem vagyok benne biztos hogy usb-ről lehet bootolni

2012. júl. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
sry nem f8-at hanem a del-t
2012. júl. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!