Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért lesz pixeles az a film...

Miért lesz pixeles az a film a gépen megnézve amit letöltöttem, ha online megtekintéskor (youtube, stb. ) még jó minőségű volt?

Figyelt kérdés

Eddig még csak torrentben jutottam olyan filmhez, ami letöltés után megnézve is jó minőségű, nem pixeles.

A videoletöltő progik mind rontanának a felbontáson ?



2012. júl. 26. 13:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Mekkora a felbontása a videónak, és a monitornak?

Minél kisebb videót minél nagyobb képernyőre nyújtva nézel, úgy romlik a minősége. Ami egy 360-as ablakban jól néz ki, az ötször nagyobb méretre természetes hogy szét fog esni.

2012. júl. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, eddig én is erre gondoltam. De, példa: ugyanazt a filmet ugyanazon a gépen, youtube-on online teljes képernyőn nézve nincs pixel, majd letölt, újra lejátsz saját gépen, teljes képernyőn, és tök pixeles. És ezt több filmmel is kipróbáltam már, mindig így jött le a végén, míg torrentben letöltve a jó minőség sokszor megmaradt lejátszáskor is változatlanul. Hogy lehet ?
2012. júl. 26. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!