Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » XP gond telepítés után . Miért?

XP gond telepítés után . Miért?

Figyelt kérdés
2 gépem van , az egyiket szerettem volna újratenni, viszont nem tudtam bootolni a discet , ezért áttettem a vinyót a másik gépemre , és azon tettem rá egy XP-t. Feltettem , de az illesztőket nem , és így tettem vissza a másik gépembe a vinyót. Viszont mikor elkezd tölteni , kijön az Windows logó alatta a töltőcsíkkal . fél másodperc után újraindul a gép. Miért ? Mi lehet a baj?

2012. júl. 26. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:

"áttettem a vinyót a másik gépemre , és azon tettem rá egy XP-t"

Ezért.

2012. júl. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pontosan. Tudod, amikor elkezdesz telepíteni, kiírja, hogy hardverösszetevők vizsgálata. Itt rakja fel a gépspecifikus cuccokat az oprendszer alá és amint átteszed a HDD-t egy másik gépbe, már bukott is a mutatvány...
2012. júl. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 uniplet válasza:
a biosban beállitottad, hogy cd-ről bootoljon a gép? mert akkor lehet, hogy van megoldás. jumpert érdemes levenni a winyóról, vagy masterre állitani
2012. júl. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 uniplet válasza:

ha sikerül mégis bebootolni cdről, akkor ezt csináld végig. alaplap cserekor is beválik, ami a te esetedben megvalósult, mivel másik gépen telepitetted a windowst.


[link]

2012. júl. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!