Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Konzisztencia? A gépem ezt...

Konzisztencia? A gépem ezt írja ki minden indításnál, lefuttatja ezt utána nincs semmi baja.

Figyelt kérdés
már sok ilyen kérdést elolvastam,de egyik sem válasz sem jött be.A gépemben (winxp) a meghajtó egy hete lett kicserélve, avg 1012-es vírusirtóm van.Ma telepítettem rá,és kapcsoláskor ellenőrzi a C meghajtót(ma már háromszor kapcsoltam be és mindig végig csinálja).Már megpróbálkoztam a start/futtatás dologgal is,de azt írta ki a C-re és a D-re is ,hogy "a kötet nem változott meg".Innentől akadtam el.Az E és az F meghajtóra pedig azt írja,hogy "hiba a paraméter nem megfelelő".Nem értek az ilyen dolgokhoz,legyetek szívesek segítsetek!!!(pár nap múlva magától elmúlik??)

2012. júl. 27. 14:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Induláskor hagyd végigfutni, elméletileg a következő indításkor már nem jelenik meg.


Ha még is megjelenne, akkor windows alól futtasd a chkdsk parancsot.


[link]

2012. júl. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm!!a második megoldással sikerült:)
2012. júl. 27. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!