Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Monitorom kezd meghalni?...

Monitorom kezd meghalni? Bekapcsolom, egy pillanatra van kép, majd elsötétül. Kikapcsolom, bekapcsolom újra a monitort, van kép egy másodpercre majd megint sötét lesz. Közben a gép működik rendesen.

Figyelt kérdés
Ha sokszor ki-bekapcsolgatom a monitort, egy idő után jó lesz, nem sötétül el. Monitorom haldoklik, vagy a géppel van valami?

2012. júl. 28. 10:53
 1/3 MaXXeGee ***** válasza:
Monitor, én is találkoztam ilyen jelenséggel, 1 éve kb egy ismerősnél ... ő megbarátkozott a helyzettel, induláskor 2-3 szor ki-be kapcsolja a monitort, és utána jó. amíg tényleg meg nem hal, nem vesz másikat.(minek)
2012. júl. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Legutóbb vagy 20x kellett, de amíg működik, én se tervezek újat venni...
2012. júl. 28. 11:44
 3/3 TNTNTN válasza:
Póbáld meg egy másik gépre kapcsolni, ha akkor is rosszalkodik akkor monitor, ha nem akkor a gép, esetleg videókártya...
2012. júl. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!