Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy kell v bekell állítani...

Hogy kell v bekell állítani vmit h a laptopot összecsatlakoztassam a tv-vel?

Figyelt kérdés
HDMI csatlakozót vettem hozzá és összedugtam a tv-t meg a laptopot és a tv-n csak a laptop háttérképe jelenik meg és a laptopon lévő programok meg nem. meg néha csak a tv-n van az egér de nincs amire rá kattintsak. :S
2012. júl. 28. 12:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Most ktféle képpen állíthatod be: vagy klónozva van a képernyő - akkor mind a laptop képernyőjén, mind a TV képernyőén ugyan az jelenik meg

vagy két különálló képernyőként van beállítva, azaz a két képernyő virtuálisan egymás mellet van, az egeret húzd át vagy jobbra, vagy balra, amerre a virtuális képernyőt beállítottad.

Az is megtörténhet, hogy a laptop képernyője kikapcsol és elsődleges képernyőnek áll be autómatukusan a tv.

2012. júl. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én nem állítottam be semmi virtuális képernyőt csak összeduktam a kábellel és tudom most mit tegyek :)
2012. júl. 28. 13:06
 3/5 A kérdező kommentje:
vagyis nem tudom h most mit kell csinálni
2012. júl. 28. 13:06
 4/5 anonim ***** válasza:
windows+p gombbal próbálkozz
2012. júl. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
de apple macbook pro a laptopom azon nincs windows
2012. júl. 28. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!