Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lehetséges? (többi lent)

Lehetséges? (többi lent)

Figyelt kérdés
A gépemen összesen 25gb tárhely van tudom nem sok de nem szoktam nagy dolgokat leszedni csak böngészni szoktam és arra eddig jó volt egyik nap kb egy hónapja elkezdett irdatlanul lemenni a tárhely és olykor befagy a böngésző azzal az indokkal hogy kevés a tárhely ez itt a probléma hogy ez a 25 gb is 3 meghajtón van de eddig csak 2 volt viszont elvittem szerelőhöz és mikor visszakaptam már 3 volt de nekem a harmadik(E,6gb)ha ezt valahogy hozzálehetne irni a c meghajtóhoz akkor pont jó lenne a 9 gb os letölteni a 15gbs pedig böngészni.mert az et amúgy sem használom mert nem töltök le az internet pedig a cmeghajtót terheli mit tegyek vele ?hogy jó legyen előrre is köszi

2012. júl. 28. 15:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Először is: ismerkedj meg az írásjelekkel, aztán elolvasom még egyszer, mert így nem értek belőle semmit.
2012. júl. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Még ha csak böngészel is, 25 GB töredékét felhasználni rendszerpartícióként nem megoldás hosszú távon.


Particionáló programmal (Easeus partition magic például) át tudod rakni a szabad helyet más partícióról, de ez csak átmeneti megoldás.

Manapság, amikor több száz GB-os HDD-t viszonylag olcsón meg lehet venni, inkább ebben az irányban gondolkodj, mert ahogy használod a rendszert, az magától is mindig nőni fog.

2012. júl. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

RAID. több HDD-t köt össze. Inkább vegyél új HDD-t bele.

IDE: [link]

SATA2: [link]

Ezek még nem az aranyáruak.

2012. júl. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!