Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Elfelejtettem a belépő mintara...

Elfelejtettem a belépő mintarajzot. Az e-mail címemet és jelszavamat kérte, de azt nem akarja elfogadni. A számítógépemről be tudok lépni az e-mail címemre a jelszavammal. Mi a teendő? Jelszavat kell változtatnom a fiókomnál?

Figyelt kérdés
ConCorde Android 2.3

2012. júl. 28. 19:57
 1/4 anonim válasza:
Így van :) Nekem is csinált már ilyet. Ja és valami egyszerű jelszót adj meg (pl: yxcv) mert ezt könnyű beírni de természetesen ahogy feloldottad változtasd valami egyszerűbbre.
2012. júl. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Előző vagyok azért kell a beíráson kívül az egyszerű jelszó mert azt biztos elfogadja mert nem tudja összekeverni másik betűvel.
2012. júl. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A fiam van beírva felhasználónak,ő pedig nem tudja már,hogy mit csinált.Az én jelszó cserém nem jött be.ha nincs internet akkor is kéri ezt?
2012. júl. 28. 22:55
 4/4 anonim válasza:

Első vagyok. Sajnos mindenképpen kell a jelszó :(

Ebben az esetben vagy elviszitek a telefont egy szervizbe ahol 3-5ezer forint körül megcsinálják vagy valahogy rájöttök a jelszóra vagy a mintára.(Persze ha egyáltalán megtudják csinálni mert rengetek olyan szerelő aki inkább nem "macerál" vele mert nincsen kedve hozzá)

2012. aug. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!