Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 3gbddr2 ram,512 videokártya,...

3gbddr2 ram,512 videokártya, (geforce9000) egy ilyen géppel nyugodtan nézhetek 1080as felbontású videókat?

Figyelt kérdés
lehet hogy "hülyén" fogalmaztam , de normális válaszokat várok , köszi
2012. júl. 29. 13:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. júl. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi
2012. júl. 29. 13:37
 3/6 A kérdező kommentje:

és milyen játékok futnak rajta ? pl gta 3 , vice city , san andreas ?

laptop amúgy

2012. júl. 31. 18:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha leírod a teljes konfigod én minden játékra válaszolok amit akarsz
2012. júl. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
GTA SA? Igen. De Vice City-vel kezdj, szerintem az ezek közül a legjobb.
2012. júl. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 tamasoft ***** válasza:

Megpróbálok a kérdésre válaszolni! És lehet hogy újat fogok mondani pár embernek. A videók lejátszása nem a VGA, vagyis nem a videokártya függvénye. Hoppá!


Természetesen kell egy minimum erős konfiguráció a FullHD video lejátszásához, de elsősorban proci és RAM, ami nagyon fontos. Egy mai konfig. mellett minimum kell egy duplamagos proci, és 2 GB RAM. Ez már lejátssza, függetlenül attól, hogy milyen a videokártya; (az akár alaplapi is lehet.)

Ha komolyan HD-ben gondolkozol, akkor 64 bites oprendszer, 4 GB RAM (vagy több) és duplamagos 3Gh-es proci kell, vagy nagyobb.

2012. aug. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!