Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » USB kábel hosszabbító milyen...

USB kábel hosszabbító milyen méretekben kapható?

Figyelt kérdés

Olyan helyen lakom ahol nincsen a Telenornak 3G, viszont a Duna 50-60 méterre van, és a nagy mennyisigű víz felerősíti a frekvenciát, le is ellenőríztem a Duna parton 3 csíkkal jön a 3G. Tehát oda ki kellene tennem a modemet, de csak ilyen 1 méter körüli usb hosszabbítóm van, az meg nem jó mivel akkor 50-60 helyen a csatlakozás megszakadhatna. Tehát lehet venni akár a neten is ilyen 5-10 akár 20 méteres usb hosszabbítót? Ha igen egy ilyen hosszú USB kábel nagyon drága? mondjuk úgy hogy ha van 5 méteres azért max. 5000 Ft-ot vagyok hajlandó fizetni, tehát ha van 10 méteres azért 10ezret stb. Azaz méterenként max. 1ezret, ez a max. de én szívesebben fizetnék az usb kábel hosszabbítóért méterenként 500Ft-ot. Tehát milyen méretekben lehet venni USB kábel hosszabítót? Mekkora a legnagyobb mértű usb kábel amit lehet venni akár a neten is?

Ha ki teszem a modemet a dunapartra, nem fogja el lopni senki, mivel egyrészt nagyon közel vagyok a Duna parthoz, 2 erre felé senki nem lakik. Illetve lakik, de arra senki nem mászkál, mivel az nem mondható partnak mert ott egyszerűen nem lehet mászkálni. Egy ilyen dzsumbujos rész van a ház és a Duna part között, és az itteni Duna parton nem mászkál senki, mivel itt olyan sziklás hogy életveszélyes.

Ja és hamár az az eredeti kérdésem, hogy milyen méretekben lehet venni usb hosszabbítót, akkor azért arra is kíváncsi vagyok. Csak máshogy nem igen tudtam megfogalmazni a kérdésemet.



2012. júl. 29. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Access Point
2012. júl. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

5 méter felett csak aktív usb jöhet szóba. [link]

Én a helyedben barkácsolnék: http://www.youtube.com/watch?v=ZQyEk59E5nQ vagy lehet kapni gyárit is de csak külföldön [link]

2012. júl. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Utóbbi válasz adó köszi!
2012. júl. 29. 17:33
 4/4 anonim ***** válasza:

Én egy egy usb-s wifi adapterhez használok egy 30méteres erősítős aranyozott végű árnyékolt külső 5V-os hálózati adapterrel táplált usb hosszabbító kábelt ez egy vastagabb fekete kábel.

Amire oda kell figyelni


-aranyozott végű legyen a csatlakozója

-árnyékolt és erősítős legyen

-a kábel vastagabb legyen

-20métertől már mindenképp egy 5V-os külső tápos áramforrás legyen hozzá ezt a végén kell vele táplálni


Én a cablematicnál vettem


Itt a link a gyártó oldaláról:


[link]


És itt a lik a termékről:


[link] producto/USB-2_dot_0-Extension-cable-AM-a-1-AH-con-alimentacion-de-30m/


és itt a kábel konkrét neve:


UA13 USB 2.0 Extension cable AM a 1 AH con alimentación de 30m


Minden féle USB-eszközhöz jó teljesen mindegy mi az a jelet felerősíti a benne lévő erősítő így semmilyen jelveszteségtől nem kell tartani emellett Az 5V os tápnak köszönhetően itt sincs veszteség garatálltan megkapja az 5Voltot a másik felén is. Regisztrálsz az oldalon ott kiírja postával minden költséggel az összeget átutalod a pénzt elfaxolod az átutalási bizonylatot amin odaírod a termék nevét címedet és 1 héten beül már lent is van.Ez egy tip topp elsőrangú minőségi 30 méteres usb hosszabbító kábel.Ez egy usb 2.0-ás kábel és minőségben le a kalappal mindenkinek csak ajánlani tudom.

2012. dec. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!