Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Facebookon az ismerősöm...

Facebookon az ismerősöm letilthat engem az üzenőfaláról?

Figyelt kérdés
Ha valaki tudja légyszíves nagyon fontos lenne. Szóval van egy ismerősöm a facebookon. Idáig mindig láttam ha lájkolt egy képet vagy megosztott egy videót vagy ha csak simán beírt valamit az üzenőfalán. De most már napok óta semmi. Lehet letiltott úgy, hogy továbbra is az ismerőse vagyok, de nem látom az üzenőfalán az új bejegyzéseit?
2012. júl. 30. 20:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Ma már korábban is kérdeztél erről.

Amikor valamit kiírsz az üzenőfalra, beállíthatod, hogy kik lássák, vagy épp, hogy kik nem. Én sokszor csinálom ezt, nem akarom a több száz ismerősömet terhelni vele, hogy felraktam egy képet az új körmeimről, mert tudom, hogy csak hármat hoz annyira lázba, mint engem, ezért "megszűröm", hogy csak Anna, Peti, Gergő lássa például. (És néha úgy felejtem a beállításokat, és napokig csak ők látnak rólam minden történést.... de ez egy másik sztori.)

Ha valaki letilt téged, még a keresőből is eltűnik, nemhogy az ismerőseid közül. Az nagyon macerás lenne, hogy minden bejegyzésből csak téged letiltani - szerintem.

2012. júl. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. De erről még most kérdezek elsőnek. :)

Akkor valószínű, hogy nehezen lehet igy letiltani valakit. Főleg, hogy neki naponta nagyon sok bejegyzése van. Akkor csak más dolga van és nem tud most lenni. Köszi mégegyszer. :)

2012. júl. 30. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!