Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb videó kártya...

Melyik a legjobb videó kártya aminek még AGP csatlakozása van és ehhez való processzor?

Figyelt kérdés
Intel Celeron D335 2800MHz-es a processzor. Tudom, hogy régi, meg minden, csak tudni akarom mit lehetne kihozni belőle maximálisan. Amúgy ebbe lehetne kapni dupla magos procit? Alaplap: ASUS P4V533-MX

2012. júl. 30. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Az ilyen régi gépre már nem érdemes költeni
2012. júl. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem igen, mivel nincs 100 ezer Ft-om új gépet venni és használtan már lehet bele pár ezer forintért alkatrészeket szerezni. Netezésre és filmnézésre kell.
2012. júl. 31. 18:55
 3/6 anonim ***** válasza:

de akkor meg miért írod hogy 1 gigás kell , nem az határozza meg a sebességet.

Jó ha tudod hogy a gépedbe ddr ram megy bele ami kétszerese a mostani ddr3 ramoknak mivel már nem gyártják.

Ezt találtam ami esetleg jó lehet neked [link]

De miért kellene nekem új kártya, a mostani is jó filmezésre.

2012. júl. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Mi bajod van, nem értelek?

Nem írtam memóriáról semmit, nem írtam, hogy filmezz és nem kell semmiből 1 gigás kártya. 1,5 gigás ramom van, ami nekem elég. A procim lassú, ezért szeretném lecserélni 2 magosra, de nem vagyok abban biztos, hogy van ilyen régi típusba, ill. a video card érdekel, de utánanéztem és a jelenleginél nem találtam jobbat, vagyis olyan árba amit rászánnák.

2012. júl. 31. 21:18
 5/6 anonim ***** válasza:

Én csak segiteni szerettem volna abban hogy ne költsd olyasmire pénzt ami nem éri meg.

Az hogy milyen a jelenlegi videokártyád még most sem írtad le

2012. júl. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ATI radeon x1300-as videó kártyám van. Köszönöm a válaszokat. A fő kérdésre már megtaláltam a választ. Nincs 2 magos proci ebbe az alaplapba. Így, hát marad ez, majd, ha lesz pénzem veszek laptopot.
2012. júl. 31. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!