Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hol találom meg a Játékokat a...

Hol találom meg a Játékokat a Start menün kívül?

Figyelt kérdés
Ugyanis eltűnt a Játékok mappa. (Kitöröltem, mert KIÜRÜLT.)

2012. júl. 31. 17:13
 1/9 A kérdező kommentje:
És az oprendszer Windows XP.
2012. júl. 31. 17:14
 2/9 anonim ***** válasza:
Program Files mappa.
2012. júl. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Windows/system32 mappában vannak, a Start menüben csak a parancsikon van hozzájuk.


pasziánsz - sol.exe

aknakereső - winmine.exe

fekete özvegy - spider.exe

admirális - freecell.exe

fekete macska - mshearts.exe


vagy beírod a futtatásba (Winkey+R) vagy keresőbe egyenként: sol, winmine, spider, freecell, mshearts

2012. júl. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi, de egyik sincs meg... :(
2012. júl. 31. 17:33
 5/9 Hazardteam ***** válasza:
Akkor talán: start menü, vezérlőpult, programok telepítése és törlése, windows összetevők eltávolítása és/vagy törlése (asszem) és ott megkeresed, aztán telepítteted a géppel. Valszeg kérni fogja a tzelepítő lemezt, a Windows-ét.
2012. júl. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Jó, de nem tudom melyik a telepítője a Windowsnak... Amúgy Köszi! Kéri a lemezt, majd kiírok egy ISOt és ott installálom.
2012. júl. 31. 17:47
 7/9 Hazardteam ***** válasza:
Az iso is jó, de amúgy sima SP1-es WindowsXP köll nékilye. Csak az iso esetében a felcsatolt lemezkép meghajtóját add meg neki, mikor kérdezi hol vannak a fájlok.
2012. júl. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Hazardteam ***** válasza:
Ja bocs, rosszul olvastam. Nem kell kiírnod csak ezért, elég hozzá ha felcsatolod mondjuk egy winmount nevű programmal. Úgy fogja érzékelni, mintha betettél volna egy lemezt és megjelenik egy új DVD meghajtó ikon, ami ha már végeztél és nem kell, egyszerűen lecsatolod és eltűnik. Aztán fene tudja, lehet hogy neked tényleg jobb az, ha egyszerűen kiírod. Csak LASSÚ sebességen írjad okés?:)
2012. júl. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi. De nekem SP3 van. :)
2012. júl. 31. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!