Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen laptopot vegyek Használ...

Milyen laptopot vegyek Használtan,50 ezer környékén?

Figyelt kérdés
Tudom szűkös a keret, de csak erre fussa. Valamilyen 2magos, gépre gondoltam...

#használt laptot
2012. júl. 31. 19:53
 1/8 anonim válasza:

Szia háát ennyi pénzért szerintem ne vegyél laptopot....

(mert ennyiért csak sz.rt kapsz)

sztem vegyél újonnan Tabletet vagy mini nootbokot ..


de ha mindenképp laptop kell akkor samsung és toshiba laptopom volt de ezeket tudom ajánlani:)

2012. júl. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Netbookon és tableten nem fogsz szakdolgozatot gépelni.


50-ért nem kapsz használhatót. Vagyha igen, annak az aksija már csak 10 percet bír, vagy folyamatosan kékhalálokat kap az agyonjátszástól-leejtegetéstől.

2012. júl. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Böngészd a hirdetési oldalakat, nagyon jókat lehet ennyiért venni. Én 45-ért vettem Lenovo Z61m-et. Soha többet nem veszek újonan.....:)

Mindenesetre csak személyesen vedd meg és légy óvatos, sok a szélhámos.

2012. júl. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A Samsung és a Toshiba tényleg nagyon jók. Én még ezeken kívül a Lenovo/IBM gépeket ajánlom. A Dellek is jók, de a Dell Inspironok kerülendők.


Itt van egy pár jó minőségű használt laptop 6 hónap garanciával. Általános használatra tökéletesen megfelelnek játékra viszont alkalmatlanok.


[link]

2012. júl. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2012. júl. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi a hasznos kommenteket, én eddig dell.en gondolkoztam, lehet játszik már a toshiba is :)
2012. aug. 1. 10:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát 63k ért már acer aspire one d257 netbookot veszel amin nagyon jó a gépelés a minecraft 40 fpssel megy van rajta android min. 6 órát bír az akksija és nem hibásodik meg ezt garantálom.
2012. nov. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Mire hasznalnàd?
2015. nov. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!