Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj? Youtube-on...

Mi lehet a baj? Youtube-on zenét hallgattam. Az egyik szám még normálisan szólt, és a következőtől kezdve azt a hibát tapasztalom (ami egyébként hihetetlen - szerintem), hogy minden szám alatt CSAK a zene szól, a "szöveg" (a dal) nem.

Figyelt kérdés

Pl. Showder Klub duma nem hallatszik, a nézőközönség nevetése tökéletesen. Egy énekes bele-belekommentál egy dalának a forgatási felvételeibe (néha beszéd, néha a dal), akkor a zene hallatszik, de az ember némán tátog.


A probléma csak fülhallgatónál jelentkezik, viszont több fülhallgatót is kipróbáltam. A fülhallgatók más eszközön működnek. A hangszóróból kijön minden hang.


Ez egyáltalán hogy lehetséges?

Milyen infókat adjak még.....?


2012. aug. 1. 20:00
 1/3 A kérdező kommentje:
Jó, hát annyira rájöttem, hogy ha mozgatom a fülhallgató dugóját a lyukban, akkor néha visszajön a hang.... :( Ez gondolom, nem jelent jót.
2012. aug. 1. 20:15
 2/3 anonim ***** válasza:
Esélyes, hogy eltört a konnektor forrasztása.
2012. aug. 3. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2012. aug. 7. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!