Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért van az hogy mindenki a...

Miért van az hogy mindenki a Packard bellt szaroza?

Figyelt kérdés

Szerintem minőségibb mint 1 toshiba vagy valami szar!

Szerintem a packard bell 1 jó cég,(mivel az ACER leányválalata)

Nekem nincs packard bellem!!acerem van de már mindenhol azt halom hogy rossz meg ilyenek!

Amikor a barátomét használtam sokal jobbvolt mint az éngépem

(egyforma idős gépek) jobb kezelni a gombok jobbak meg szerintem gyorsabb is ugyhogy nem értem amikor azt mongyák hogy rossz a PB cég!!!



2012. aug. 1. 21:51
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocs a"mindenhol azt hallom hogy rossz meg ilyenek" után lemaradt az hogy packard bell
2012. aug. 1. 21:56
 2/4 anonim válasza:
100%
Az ACER egy szélsőséges márka. Van ami nagyón jó belőlle, de van ami rettenet. Ő györtja eMachineket, na az valami förtelem. Jelenleg a Toshiba egy nagyon jó márka. A Fujitsu viszon nagyon oda eset. A Packard Bellt viszont az Acer Társfogalmazoja. Egy átlag márka, mi sajnos drága a minőséghez képest.
2012. aug. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Berti_92 ***** válasza:
100%

Én hála jó égnek nem hallok ilyen marhaságokat... :D

Felsőnek igaza van, a PB egy átlag márka, annyi különbözteti meg a többitől, hogy általában ő adja ki a legjobb ár/érték aránnyal rendelkező gépeket... Tehát ha ismered akkor itt egy példa: ami a mobiloknál a zte, a a laptopoknál PB. Persze ez nem teljesen igaz, csak h legyen valami elképzelésed.

Nem ismerik itthon olyan sokan, ezért is le lehet szólni... És nem gyár bivaly notebookokat, csak átlagfelhasználóknak casual meg közepes gamer gépeket...

De ez a legjobb hasonlat mégis: pár modellje egészen pofátlanul olcsó a benne rejlő hardwerhez képest, a többi modellje pedig átlagos, de azok is jó értékűek, viszont nem látsz mindenhol pbellt, sokan nem ismerik. (pont mint a zte :D)

2012. aug. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Így így! Na srácok! Acer laptopom van, ZTE pengével pofázok és új swiftel hurcolászom a seggem!

Én már csak tudom mi a legalja a legjobbak között!!!! :D

De én minddel meg vagyok elégedve egyébként. :D

Mind jó márka annak aki olcsón akar jót.

2012. szept. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!