Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Letöltöttem egy betűtípust de...

Letöltöttem egy betűtípust de nem tudok vele írni paintben?

Figyelt kérdés
[link] <- ezt töltöttem le, megjelenik a paitben a betűtípusok között de ahogy elkezdek írni vele átvált Calibri-re. Ilyenkor mit tegyek hogy tudjam használni? Előre is köszönöm a válaszokat:) Esetleg worldben működne? Ott lehet színes háttér fölé írni? O.o

#font #betűtípus #futura #futura heavy oblique
2012. aug. 2. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Bemásoltad a Windows/Fonts mappába, vagy jobb klikk/telepítést végeztél rajta? Akkor nem kellene hibának lennie.


A Word (a world valami más dolog) is tud háttér nélküli szövegdobozt létrehozni, de az szövegszerkesztő. Print screen-nel kapnál belőle képet.

2012. aug. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ahh köszönöm:') so sorry félreírtam de mentségemre szolgáljon hogy franciás vagyok:D
2012. aug. 2. 21:06
 3/4 A kérdező kommentje:
Telepítettem jobb klikkel és így sem jó ._. ugyan azt csinálja mint eddig
2012. aug. 2. 21:13
 4/4 coopper ***** válasza:

Szia.


Az nem a telepitett betűtipus hibája, hanem a Painté.


Először ird be a szöveget, majd jelöld ki az egészet, és aztán változtasd meg a betűtipust, nállam igy működött. (Ha másik TXT akartam irni akkor ismét visszaváltott calibri-re)


Sok sikert.

Üdv.

2012. aug. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!