Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Most javították meg a gépházam...

Most javították meg a gépházamat és mikor bedugok mindent bele és bekapcsolom, a gépház bekapcsol, a ventilátor, minden, de a gépház hátuljában nincs áram, ahova a monitort, egeret, stb. dugtam be és azok nem reagálnak semmit. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

2012. aug. 3. 10:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az alaplapon forog a processzor ventillátora?
2012. aug. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
hát ehhez így nem nagyon értek, hátsó ventilátor, ami a hátulján van belül..
2012. aug. 3. 11:09
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem vidd be egy boltba, mert Ram/alaplap probléma lehet, ott legalább megmondják.
2012. aug. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, egy gépházon mi romolhat el, de ha bekapcsolod a gépet, akkor nem a gépház kapcsol be. Ha az egér és a monitor nem működik, akkor az alaplappal van valami gond (ha jól értelmezem, amit leírtál). A billentyűzet működik? A monitor a számítógép tápjáról kapja a hálózati áramot és ott nincs áram?
2012. aug. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

nem vagyok egy genius, de a monitort be kell dugni az áramba is és világít rajta a sárga gomb, hogy működik, de bedugom a gépbe a másik zsinórját és nem kap jelet, nem érzékeli, hogy be lenne dugva a gépbe.

de ezek szerint alaplap probléma lehet?

2012. aug. 3. 12:44
 6/12 A kérdező kommentje:
a billentyűzet se működik, de bedugtam a netet és az világít szval az működik.
2012. aug. 3. 12:45
 7/12 anonim ***** válasza:
Most mindegy, hogy az egér és a billentyűzet PS2-es vagy USB-s, a csatlakozójuk az alaplapon van, a monitor video kimenete is az alaplapon van (most az mindegy, hogy integrált vagy kártyás videokártya), tehát valószínű, hogy nem megjavították a géped, hanem inkább elszúrtak valamit.
2012. aug. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ezért mondtam, hogy vidd be, RAM is lehet, nekem pl. most volt ezzel bajom
2012. aug. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ki javította a géped? Ha szerviz, akkor vidd vissza hozzájuk, garanciában meg kell nekik csinálni, hiszen használhatatlan gépet adtak neked át. Ha haver javította, akkor mondd meg neki, hogy próbáljon meg vele valamit csinálni.

Ha enyém lenne a gép, akkor nem vittem volna sehova, mert az a biztos, amit én csinálok meg, és magamnak még javítási díjat sem számolok fel.

2012. aug. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Jó eséllyel kiloptak belőle valamit.
2012. aug. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!