Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » HELP Nincs kép :S ASROCK...

Hepo09 kérdése:

HELP Nincs kép :S ASROCK 775i65GV?

Figyelt kérdés
Hello problémám alábbi lenne van egy gépem amiben egy ASROCK 775i65GV alaplap van kb fél éve hibátlanul működött de telhetetlenségem miatt Dual Core 2,4 GHZ-s Procit feljebb akartam emelni biosban feljebb is vetem azokat amit youtubon videókban néztem vagy is (Ipc-t) stb.És mikor kiléptem volna biosból ki írt valamit össze vissza hülye betűkel nyomtam egy Z-t hogy tovább lépjen gép újra indult azóta se kép se hang. A gép maga bekapcsol csipan egyet szokásosan de nem ad képet a monitoron a jelző fény színesem változik hogy lene valami a Videó kártya ki lett próbálva másik gépben annak semmi baja. VALAKI SEGÍTSEN MÁR ' HONAPJA PROBÁLOM KIDERITENI MI LEHET DE SEMMI:S előre is köszönöm

2012. aug. 3. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Talán egy BIOS reset segít, a képen jelölt clr cmos jumpert rövidre zárod , kikapcsolt áramtalanított állapotban vársz 15 másodpercet majd 5 másodpercre rátolod a jumpert(ha nincs csavarhúzóval zárod a két tüskét, de semmi mást!!!!!!). Lehúzod újraindítod a gépet és reménykedsz.

[link]

2012. aug. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors segítséget de sajnos ezzel sem sikerült vagy én vagyok hozzá a béna pedig úgy csináltam mindent ahogy írtad :S
2012. aug. 3. 17:49
 3/5 A kérdező kommentje:
Halli kb 20. alkalomra végre sikerült így el indítanom a gépet úgy hogy adjon képet is de csak addig jut hogy a windovs indítása 1.csökkentet módban 2.... 3 normás módban és 4... windows korábbi be állítások szerint való indítás.DE mind ez hiába bármelyikre nyomok újra indúl a gép és ugyan eszt adja ki a biost nem engedi megnyitni és ha kikapcsolom a gépet újra nem csinál semmit. :S
2012. aug. 4. 12:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs semmi fontos adat akkor próbálj meg telepíteni egy új rendszert, de az is előfordulhat, hogy a processzor vagy valamelyik alkatrész behalt. Azért egy telepítést megpróbálnék, bár az érdekes , hogy a BIOS-ba nem lehet belépni.
2012. aug. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Próbáltam már azt is de a beleteszem a lemezt és nem írja ki hogy windows telepítése vagy indítása :S nem tudom mi adhatta meg magát próbáltam úgy is hogy egyik memória karit kivettem utána meg azzal de semmi változás szerintem vagy a Winnyo vagy a proci vagy az alaplap adta meg magát :S de amíg nem tudom mit kéne bele vennem nem zsákba macskázok :S
2012. aug. 4. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!