Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Halk a fejhallgatóm, mit...

Halk a fejhallgatóm, mit tegyek? Vegyek hangfalat az erősítéshez?

Figyelt kérdés

A fejhallgatót bedugom simán gépbe, és maxra felveszem, elég halk, a fejhallgató max teljesítményéhez képest.

De ha pl. egy rádióba dugom be vagy más eszközbe, elég szépen szól.

Elég ha veszek egy hangfal szettet amibe be lehet dugni a fülest és azzal feljebb tudom erősíteni a jelet?



2012. aug. 4. 14:54
 1/7 karesz01 ***** válasza:
100%

Nézd meg a "hangok és audioeszközök"-nél :

-az "Eszköz hangereje" legyen a csuszka maxon .

-a "hangszóróbeállításai"-nál a (hangszóró hangereje...) - ban a jobb és bal csatornán is maxon legyen a csuszka .

2012. aug. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Profi szintű felhasználó vagyok, tehát ismerem a beállítási lehetősségeket.. szoftveresen nem mentem semmire, semmilyen módon, de azért megy a plussz pont köszi :)
2012. aug. 5. 00:29
 3/7 geryke24 ***** válasza:
100%

érdekes a kérdés és a lehetőség.

ebben az esetben egy megoldást látok!

ha még nem próbáltad próbálld ki más füllhallgatón tapasztalod-e ugyanezt a problémát ha igen javaslok erősebb(pl:audigy) hangártyát.veszteni valód nincs! sok sikert!

2012. aug. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Más fülhallgatóval is próbáltam, ugyan olyan halk.

És "vegyek hangkártyát, veszteni valóm nincs" szöveg kicsit el van túlozva :D

mert van veszteni valóm :D a hangkártya ára ha mégsem jó. :)

meg ha jól tudom, ha veszek egy hangfal rendszert, és abba lehet jack dugót dugni, állítólag az fel erősíti a hangot és jó lesz.

Lényegében ezt akarom kérdezni, hogy az tényleg jó-e úgy, vagy nem?

2012. aug. 7. 10:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Hangkártya driver csere ezt nálam megoldotta. Nemcsak halk volt fejhallgatóval, de recsegett is.
2012. aug. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Realtek a hangkártya? Azokkal bajok vannak.
2012. aug. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Jaja. Realtek HD.

De már kismilliószor újra volt rakva a gép, vele együött minden driver, tehát nem az a probléma.

Nem is recseg meg semmi, csak halkan szól a füles.

de ne olyan halkat képzeljetek el mintha alig hallanád, csak mondjuk a hifihez képest ha bedugom, ahhoz képest halkabb sokkal.

2012. aug. 8. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!