Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows XP Telepítés? (Többi...

Windows XP Telepítés? (Többi lent! )

Figyelt kérdés
Na az kellene h van egy gépem most win 7 van rajta de beszart az egész újra szeretném rakni xp re de eddig nem igazán van tapasztalatom róla.. valaki tudna egy működő jó leírást küldeni róla amit átolvas nekem és biztosan mennie kellene.. vagy jobb lenne ha pm be küldene nekem elérhetőséget msn, skype vagy vmi köszi előre is!
2012. aug. 4. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
2012. aug. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm megpróbálom hát próba szerencse :)
2012. aug. 4. 18:33
 3/5 A kérdező kommentje:

[link]


most ezt nézegetem mert lehet h win 7 et rakok fel magába a telepítőbe megtudom formázni azt a meghajtót amin most van a windows meg a dolgok vagy azt máshol kell?

2012. aug. 4. 18:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Az XP telepítőjével is meg lehet formázni előtte...
2012. aug. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Okés majd megoldom és köszi :) Még 1 help kellene egy letöltő link a win 7 ultimate hoz mert töröltek a torrent oldalamról pont most nem tudok belépni pedig vissza seedeltem mindent szal nem tom :( Köszi előre is
2012. aug. 4. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!