Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nekem lenne egy olyan bajom,...

TheOnlyOne01 kérdése:

Nekem lenne egy olyan bajom, hogy a minecraftba amikor csatlakozni próbálok egy szerverhez ezt írja ki: " you are not white-listed on this server ". Miért írja ezt ki?! Lefordítottam, hogy mit jelent, de alapból azt se tudom mi az a fehér lista.

Figyelt kérdés
A fehér listán szereplő emberek azok az adminok vagy mi?

2012. aug. 6. 11:14
 1/5 anonim ***** válasza:

A white-list-en vannak rajta azok, akik játszahtnak a szerón.

A white-list-re felkerülni úgy lehet általában hogy felmész szerver weblapjára, és ott jelentkezel a szerverre,

de lehet hogy amit te próbáltál az privát szerver.

2012. aug. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm válaszodat.

Hát tegnap este meg még ma hajnalba is tudtam játszani a szerveren. Akkor megpróbálok a honlapján jelentkezni rá.

Még egyszer köszönöm!

2012. aug. 6. 11:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet csak újítást raktak be, és azért volt lezárva (ha 1-2 ember volt rajta, ha több, akkor nem)
2012. aug. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Már sikerült belépni a szerverre. Idő visszatekerés volt és gondolom ezért nem tudtunk felmenni.

Köszönöm a válaszaitokat!

2012. aug. 6. 14:11
 5/5 anonim válasza:
whit-list-et akkor szoktak be rakni hogyha a szerver privat vagy újítják vagy most építik .
2015. jan. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!