Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A laptopnak nagyobb a valószín...

A laptopnak nagyobb a valószínűsége hogy elromlik? Asztali gépemből volt már 3 kb 4-5 éves korában cseréltem le őket egyikkel se volt gond pedig márkátlan (áruházláncba vásárolt) ejjel-nappal "kínoztam" Bírná ezt egy laptop 4-5 éven át gond nélkül?

Figyelt kérdés
van egy 4 éves asztali gépem ami a 4 év alatt csak kb 10x 20 volt kikapcsolva pár órára folyamatosan gyötrés alatt van éjjel-nappal filmek zene letöltések néha játék stb a 4 év alatt nemvolt semmi balya szerencsére pedig nem egy márkás kb 90-ért lett véve expert pc nagy áruházláncba vásárolt szeretném lecserélni viszont nemtudom hogy egy 100- ezer körüli laptop teljesítményben megfelelő lenne viszont riogattak hogy elég sok gond van velük alaplap gond meg stb ez igaz? eddig asztali gépeimmel nemvolt semmi gond szerintetek mekora az esélye hogy erős igénybevétel mellett kibir 4-5 évet gond nélkül egy laptop? vagy inkább maradjak az asztalinál?

#laptop #erősigénybevétel #asztali birta #laptop bírná?
2012. aug. 7. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Megfelelő takarítással és hűtéssel sokáig bírja.


Az ha 4-5 év ig csak 20 szor kapcsolod ki összesen, azt nemtudom, de kétlem.

2012. aug. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

és mikor aludtál???

van egy garncia csomag pluszba laptop mellé az ár 10%ért

5év gari, 2év belül mindenképp cserélik ha te okosztad a gondot akkor is pl belefolyna a sör v betörne a monitro , 2-5év között javitják, alkatrész hiba akk ingyen megjavitják/cserélik

ha saját hiba ami ha vigyázol nem lesz akk csak neked 30% ot kell fizetni


euronicsba vettem toshibát, de sztem másik márkánál is lehetséges

rendesen használod még egy hütőt alávágsz és elmegy az bőven 5évig max kijavitják ingyen

2012. aug. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Több mint 4 éves a laptopom, filmeket nézek rajta, fotókat szerkesztek. Zenéket filmeket töltök ... stb. Egész nap be van kapcsolva két éve folyamatosan mióta a gyerkőccel vagyok itthon. Egyedül az aksija nem bírja már hálózat nélkül sokáig, ezen kívül nincs baja
2012. aug. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A laptopnál az a gond, hogy túl nagy számítási kapacitást kell túl kis helyre bezsúfolni. Emiatt hajlamosak a melegedésre. De nem szabad általánosítani, pl. egy jó minőségű laptop tovább bírja, mint egy gyengébb pc.
2012. aug. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 VaGe válasza:

a családon belül sokan használunk laptopot és 5-10évig bírját és utána már az aksia 1percenbelül lemerül emiat új gépet szoktunk venni v aksit de bírnia kell

ha a tört fájlokat kiszeded és nemszedsz össze vírust akk egyáltalán nemszükséges kikapcsolni

2012. aug. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!