Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ez miért nem működik?

Ez miért nem működik?

Figyelt kérdés
Vettem egy samsung omnia i900-as telefont. Amikor bekapcsoltam angol nyelv volt rajta, próbálkoztunk magyarosítással, de semmi. Aztán valamit megnyomtam,olyasmit hogy válasz országot,szolgáltatót,és én kiválasztottam,majd a telefon kiírta, hogy válasszak nyelvet,én meg örültem, hogy magyarra tudok váltani,majd várnom kellett 3percet,és újra indult. Először örültem, hogy magyarul kapcsol be,de aztán nem engedett belépni a menü-be. Vagyis a Windos-ba,és a beállításoknál olyat ír ki, hogy :SENSE ehhez pocket pc 2.0 kell. Most mit csináljak? Részletesen írjátok le,mert nem vagyok számítógép zseni... a válaszokat előre is nagyon-nagyon-nagyon köszönöm!:)

2012. aug. 8. 10:04
 1/1 horex ***** válasza:

[link]


Itt érdeklődj

2012. aug. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!